TIP: Ulefone Be Pure s osemjadrovým procesorom stojí len 120 €

Ulefone je ďalší z čínskych výrobcov snažiacich sa produkovať lacné a pritom skvele vybavené smartfón. Zatiaľ sa im to darí, o čom svedčí aj nedávno predstavený smartfón Ulefone Be Pure. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Ulefone Be Pure bol predstavený v marci a prichádza s elegantným dizajnom. Dostupný je v dvoch farebných prevedeniach – bielej a modrej. Ulefone Be Pure disponuje displejom s veľkosťou 5″ a rozlíšením 1280 x 720 pixelov. O výkon sa postará osemjadrový procesor MediaTek MT6592M s taktom 1.4 GHz. Sekunduje mu operačná pamäť s veľkosťou 1 GB, pričom pre vaše dáta je k dispozícii 8 GB vnútorná pamäť spolu so slotom pre microSD karty.

Ulefone Be Pure najlacnejšie kúpite v e-shope Coolicool.com!

Samozrejmosťou je aj zadný 13 MPx fotoaparát s dvojitým LED bleskom a predný 5 MPx fotoaparát pre vaše selfie fotky. Celý smartfón je napájaný 2000 mAh batériou, podporuje Dual SIM a beží na Androide vo verzii 4.4 KitKat. Čerešničkou na torte je cena tohto smartfónu. Náš partner COOLICOOL.com Ulefone Be Pure predáva za necelých 120 €, čo je na smartfón s takouto výbavou veľmi prijateľná cena.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]