Najmladšia svetová streamovacia služba u nás rozhodne nezaháľa a odhaľuje filmy a seriály, ktorými bude chcieť zaujať v najbližších týždňoch a mesiacoch. Predplatitelia na Slovensku i v ďalších krajinách sa majú na čo tešiť, služba pripravuje množstvo atraktívnych noviniek, medzi ktorými nechýbajú ani najväčšie premiéry tohto roka.

Ponúka až polovicu kinohitov, pribudnú ďalšie

Služba SkyShowtime, ktorá je domovom nových filmových titulov spoločností Paramount Pictures a Universal Pictures, v tlačovej správe uvádza, že vo svojej knižnici združuje až 50 % kinohitov za posledné dva roky.

K najväčším premiérám minulého roka v rámci platformy patrili Top Gun: Maverick, Jurský svet: Nadvláda či Mimoni 2: Zloduch prichádza, v najbližších mesiacoch ich doplnia novinky ako Dungeons & Dragons: Česť zlodejov alebo posledný diel série Transformers.

Premiéry v septembri
 • Dungeons & Dragons: Honour Among Thieves je akčný film, ktorý prináša bohatý svet legendárnej hry na veľké plátno. Účinkujú v ňom Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head a Hugh Grant.
 • Poker Face, kritikmi oceňovaný hit, má premiéru v septembri ako pôvodný seriál SkyShowtime. Natasha Lyonne, nominovaná na cenu Emmy, hrá postavu Charlie, ktorá má mimoriadnu schopnosť odhaliť, keď niekto klame. Vydáva sa na cestu vo svojom Plymouth Barracuda a na každej zastávke sa stretáva s novými postavami a zvláštnymi zločinmi, pri ktorých si nevie pomôcť a musí ich jednoducho vyriešiť
 • Codename: Annika, pôvodný seriál SkyShowtimeje fínsko-švédska kriminálna dráma. Príbeh sa točí okolo fínskej vyšetrovateľky umeleckých podvodov Emmy, ktorá sa tajne snaží infiltrovať do aukčného domu v Štokholme a vyšetriť spojenie firmy s notoricky známym práčom špinavých peňazí známym ako Blanko.Aby Emma zostala neodhalená, zvolí si kryciu identitu Anniky, temperamentnej spoločenskej ženy, ktorá žije divokými večierkami, drogami a alkoholom a je opakom rozvážnej, kľudnej a vyrovnanej Emmy. Stať sa Annikou však znamená, že Emma musí čeliť spomienkam z minulosti, na ktoré sa snažila zabudnúť.

Premiéry v októbri
 • The Family Stallone, nový dokumentárny seriál, v ktorom sa predstaví nominant na Oscara Sylvester Stallone, jeho manželka Jennifer Flavin Stallone a tri dcéry (Sophia, Sistine a Scarlet), ponúka miesto pri stole jednej z najslávnejších hollywoodskych rodín. Diváci môžu sledovať Stalloneho v najväčšej úlohe svojho života: postave otca.
 • Special Ops: Lioness, seriál inšpirovaný skutočným programom americkej armády, sleduje život Joe (Saldaña) počas toho, ako sa snaží nájsť rovnováhu medzi osobným a profesionálnym životom ako špičková agentka CIA vo vojne proti terorizmu. Program Lioness, na ktorý dohliadajú Kaitlyn Meade (Nicol Kidman) a Donald Westfield (Michael Kelly), najme drsnú mariňáčku Cruz (Laysla De Oliveira), aby v utajení pôsobila spolu s Joe medzi mocnými predstaviteľmi štátneho terorizmu v snahe CIA prekaziť ďalší 11. september. Seriál sa bude vysielať exkluzívne na všetkých trhoch SkyShowtime v októbri.
 • Fleeting Lies, pôvodný španielsky seriál SkyShowtime, bude k dispozícii na pozretie v októbri. Lucíu (Elena Anaya) mesiac pred svadbou a tesne pred jej vymenovaním za riaditeľku spoločnosti zradí Santi (Quim Gutiérrez), jej rival v boji o povýšenie. Kvôli tomu Lucíu obvinia z priemyselnej špionáže a bez uváženia dostane výpoveď. Lucíin život a budúcnosť sa náhle zmenia na neistotu a musí čeliť obrovskej dileme: ako dokázať svoju nevinu a dostať sa tak z väzenia. Lucía sa vydá na cestu ilegálnych aktivít, aby naďalej podporovala svoju rodinu, pričom pred nimi tají, čo sa stalo. Klamstvá budú čoraz neúnosnejšie a jej život bude čoraz komplikovanejší.
Premiéry v novembri
 • Frasier, triumfálna ikonická komédia, sa vracia na SkyShowtime. Nový seriál, v ktorom hrá hlavnú úlohu a produkuje ho Kelsey Grammer, sleduje Frasiera Cranea (Grammer) v ďalšej kapitole jeho života, keď sa vracia do Bostonu v Massachusetts, kde ho čakajú nové výzvy, nové vzťahy a jeden alebo dva staré sny, ktoré si chce konečne splniť. Frasier je opäť v budove! Okrem Grammera si v novom seriáli zahrajú Jack Cutmore-Scott ako Frasierov syn Freddy; Nicholas Lyndhurst ako Frasierov starý kamarát z vysokej školy, z ktorého sa stal univerzitný profesor Alan; Toks Olagundoye ako Olivia, Alanova kolegyňa a vedúca katedry psychológie na univerzite; Jess Salgueiro ako Freddyho spolubývajúca Eve; a Anders Keith ako Frasierov synovec David.
 • Dreamland je veľkolepá dráma o tajomstvách, lžiach, láskach a túžbach v rodine štyroch sestier. Seriál sa odohráva v slnkom zaliatom britskom prímorskom mestečku Margate a je temnou komédiou o viacgeneračných ženských vzťahoch a (trochu nefunkčnej) rodinnej dynamike. Najstaršia sestra Trish (Agyeman) je tretíkrát tehotná so svojím partnerom Spenceom (Kiell Smith-Bynoe). A tentoraz sa rozhodla: bude to dievčatko. Jej dve sestry Clare (Gabby Best) a Leila (Aimee-Ffion Edwards) sa točia okolo nej spolu s ich mamou (Frances Barber) a starou mamou, ktorá je legendou v Margate (Sheila Reid), aby „manifestovali“ malé dievčatko. Keď sa však nečakane v ich životoch znovu objaví ďalšia sestra Mel (Allen), hrozí, že jej návrat rozvráti celú rodinu. Jedno zaklopanie na dvere a ich „krajina snov“ prestane existovať…
 • Renfield, moderný príbeh o monštre, ktorý rozpráva príbeh verného, ale trýzneného sluhu grófa Draculu, najnarcistickejšieho šéfa v dejinách. Vo filme, ktorý je oceňovaný pre svoj komediálny tón a herecké výkony, účinkujú Nicholas Hoult v hlavnej úlohe, Awkwafina, Shohreh Aghdashloo a držiteľ Oscara Nicolas Cage ako gróf Dracula.
 • Super Mario Bros vo filme, veľký kasový trhák v réžii Aarona Horvatha a Michaela Jelenica, prichádza tiež v októbri. Účinkujú v ňom Chris Pratt, Charlie Day, Seth Rogen, Jack Black a Anya Taylor-Joy. Film je akčnou komédiou inšpirovanou svetom hier Mario od spoločnosti Nintendo a pozýva divákov do pulzujúceho, vzrušujúceho nového sveta, ktorý sa nepodobá žiadnemu inému.
Premiéry v decembri
 • Lawmen: Bass Reeves, nový antologický seriál, na ktorom sa ako výkonní producenti podieľali nominant na Oscara Taylor Sheridan a nominant na cenu Emmy David Oyelowo, prichádza exkluzívne na SkyShowtime. V hlavných úlohách sa predstavia Oyelowo, Lauren E. Banks, Demi Singleton, Forrest Goodluck, Barry Pepper, čestný držiteľ Oscara Donald Sutherland a nominant na ocenenie Emmy Dennis Quaid. Osemdielny seriál odkryje nevypovedaný príbeh najlegendárnejšieho muža zákona na starom západe: Bassa Reevesa (Oyelowo). Pôvodný seriál sleduje cestu Reevesa a jeho vzostup z otroctva k presadzovaniu práva v pozícii prvého černošského amerického maršala na západ od Mississippi. Napriek tomu, že počas svojej kariéry zatkol viac ako 3 000 zločincov, ťarcha odznaku bola priveľká a jeho milovaná rodina musela za to platiť po morálnej aj duchovnej stránke.
 • Transformers: Rise of the Beasts bude tiež divákom k dispozícii na streamovanie pred obdobím sviatkov.Film zavedie divákov na celosvetové dobrodružstvo s Autobotmi v 90. rokoch a predstaví úplne novú frakciu Transformerov – Maximals – ktorí sa k nim pridajú ako spojenci v existujúcej bitke o Zem.

Predplatiteľom SkyShowtime začiatkom roka 2024 pribudnú epické kasové trháky a exkluzívne seriály vrátane:

 • The Curse, pôvodný titul SkyShowtime, je seriál prelínajúci žánre, ktorý skúma, ako údajná kliatba narúša vzťah novomanželského páru, ktorý sa pokúša počať dieťa, zatiaľ čo účinkuje v ich novej šou o úprave domova. V seriáli hrajú držiteľka Oscara Emma Stone, Nathan Fielder a Benny Safdie. Medzi hosťujúce hviezdy patria na Oscara nominovaný Barkhad Abdi, na ocenenie Emmy nominovaný Corbin Bernsen a Constance Shulman.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú