Hoci by mohli mnohí používatelia tvrdiť, že kvalite zvuku z káblových slúchadiel sa počúvanie hudby cez Bluetooth nevyrovná, dnes sú na trhu dostupné aj špičkové modely, ktoré dokážu podať perfektný zvuk. Jedne z najlepších bezdrôtových slúchadiel ponúka aj Apple, no konkurencia nikdy nespí a snaží sa prekonať aj tak silného rivala. Slúchadlá od Xiaomi a QCY sú jednou z najlepších náhrad za populárne AirPody, pokiaľ chceš aj za málo peňazí veľa kvalitnej muziky.

Vypočuť si svoju obľúbenú hudbu cestou autobusom alebo v pohodlí domova sa stalo bežným rituálom každého z nás. V posledných rokoch sa však klasické káblové slúchadlá snažia nahradiť tie bezdrôtové, ktoré ponúkajú čoraz vyššiu kvalitu zvuku a navyše ich nemusíme po vybratí z vrecka neustále rozmotávať.

Pre majiteľov iPhonov sú azda najlepšou voľbou AirPody, ktoré dokážu s týmito smartfónmi skvelo spolupracovať. Je tu však aj výborná alternatíva, ktorá sa slúchadlám od Apple vyrovná a navyše nestojí ani zlomok z ich ceny.

Xiaomi Redmi AirDots

Cena: 27 €

Prvým adeptom na porazenie AirPodov sa stávajú slúchadlá Xiaomi Redmi AirDots, ktoré využívajú rovnakú technológiu Bluetooth 5.0, vďaka ktorej je počúvanie hudby a spárovanie so smartfónom omnoho lepšie ako kedykoľvek predtým. Rovnako ako AirPody, aj tento pár váži iba zopár gramov a dá sa ovládať dotykom.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Redmi AirDots za 27 €

S púzdrom, ktoré slúži aj ako nabíjačka, ponúkajú slúchadlá skvelú výdrž až 12 hodín. Od okolitých zvukov navyše bude ucho používateľa izolovať aj technológia pre potlačenie okolitého hluku, s ktorou si užije svoju obľúbenú hudbu naplno aj v rušnej premávke či autobuse.

Svojim tvarom a prevedením presne sadnú do ucha a nehrozí tak, že ti počas cesty vypadnú. Štuple sa dostanú hlboko do zvukovodu a sú vyrobené z kvalitného silikónu, ktorý v uchu drží lepšie ako plast. Ich cena sa teraz navyše v akcii obchodu GearBest.com zrazila len na 27 €, čo je menej ako 15 % z ceny nových Apple AirPods.

QCY T1C Mini

Cena: 22 €

Slúchadlá QCY T1C Mini ponúkajú rovnakú technológiu Bluetooth 5.0, ktorá sa vyznačuje lepším spojením so zdrojom zvuku a prináša čistejší prenos audia. Ergonomická konštrukcia ich predurčuje k pohodlnému noseniu aj na niekoľko hodín a vďaka štupľom skvelo padnú do každého ucha. Vysokokvalitné spracovanie zaručí skvelý zážitok z počúvania hudby a čistý zvuk aj v stereo režime.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá QCY T1C Mini za 22 €

Okolitý hluk v tomto prípade potláča technológia pre potlačenie rušivých zvukov CVC6.0. Po vybratí z púzdra, ktoré má v sebe 380 mAh batériu, sa obe slúchadlá automaticky pripoja k smartfónu a nie je potrebné spojenie nastavovať ručne. Pre potreby športovcov príde vhod aj certifikácia IPx4.

O reprodukciu zvuku sa pritom starajú veľké 6 mm drivery s HiFi technológiou, aby si mohol používateľ vypočuť kvalitnú hudbu. Navyše nechýba ani ovládanie dotykom, vďaka ktorému môžeš bez problémov prepínať pesničky bez toho, aby si vyberal smartfón z vrecka. Za tento pár slúchadiel QCY teraz zaplatíme v obchode GearBest.com len smiešnych 22 €. Treba sa však poponáhľať, pretože bleskový výpredaj čoskoro skončí a posledných zopár stoviek kusov sa vypredá naozaj rýchlo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom