[Unboxing] Xiaomi Redmi 3 Pro v redakcii, pýtajte sa, čo vás zaujíma

banner-redmi3pro
Tento rok tu máme hneď niekoľko vynikajúcich smartfónov od čínskeho giganta Xiaomi. Jedným z nich je aj Xiaomi Redmi 3, ktorý ihneď po uvedení na trh ovládol svoj segment.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Len 2 mesiace po predstavení základnej verzie prináša spoločnosť vylepšený model s prívlastkom Pro, ktorý zdokonaľuje už tak skvelý smartfón. Vďaka e-shopu iBuygou.com vám môžeme opäť priniesť exkluzívnu recenziu na tento lákavý smartfón. Cena Xiaomi Redmi 3 Pro je 174 € aj s 2 ročnou zárukou a servisom v Európe.

Xiaomi Redmi 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Naším hlavným cieľom je neustále zdokonaľovanie svojich možností a snažíme sa vám prinášať kvalitný obsah po viacerých stránkach. Preto sme sa rozhodli, že začneme pripravovať aj unboxing videá a krátky pohľad na recenzovaný smartfón. Zatiaľ sa táto novinka však nestane pravidlom, no do budúcnosti sa môžete tešiť na občasné exkluzívne videá. Sme si vedomí toho, že kvalita nie je úplne dokonalá a sľubujeme, že do budúcnosti budeme na sebe pracovať a zdokonalovať sa. Samozrejme, oceníme akúkoľvek spätnú väzbu a pripomienky k videám.

xiaomi-redmi-3-pro-testujeme (3)
No teraz už späť k smartfónu. Xiaomi Redmi 3 Pro je viacmenej rovnakým smartfónom ako model bez označenia „Pro“. Novým prvkom v dizajne je snímač odtlačkov prstov na zadnej strane a spoločnosť sa taktiež rozhodla, že sa zbaví zaujímavej diamantovej textúry. Vpredu nájdeme 5-palcový displej s HD rozlíšením. Výkon smartfónu obstaráva rovnaký procesor Snapdragon 616, no tentoraz mu do tandemu nahráva 3 GB RAM a väčšie, 32 GB interné úložisko. Nesmie chýbať ani podpora microSD kariet do veľkosti 128 GB.

xiaomi-redmi-3-pro-testujeme (1)
Ostatné vlastnosti, teda Android 5.1 Lollipop s nadstavbou MIUI 7.2, 13 MPx fotoaparát, masívna 4100 mAh batéria, DualSIM a taktiež aj neúplná podpora 4G LTE mobilného pripojenia ostala nemenná. Počas nášho testovania máte opäť priestor na vaše otázky, na ktoré v recenzii radi odpovieme.

xiaomi-redmi-3-pro-testujeme (2)

Pošli nám TIP na článokNovinky