Spoločnosť Xiaomi má za posledné roky svojej existencie výrobky takmer v každom segmente. Samozrejme nesmie chýbať ani v oblasti notebookov. A že to s ich výrobou vie, dokázala premiérovo už pred takmer dvoma rokmi, keď bol predstavený Xiaomi Mi Notebook Air.

V septembri minulého roku spoločnosť predstavila novú generáciu notebookov, pričom si pre svojich priaznivcov pripravila aj verziu Pro, ktorá ponúka nekompromisný výkon a rúca tak všetky predsudky voči notebookom. Aj preto sme sa rozhodli pre teba otestovať túto mašinu. Po dlhšej dobe tak konečne dorazil k nám do redakcie a už onedlho sa môžeš tešiť na prvú slovenskú recenziu, ktorú ti exkluzívne prináša FonTech.

Nadupané špecifikácie v kompaktnom tele

K nám sa dostala najvýkonnejšia verzia, ktorá v sebe ukrýva štvorjadrový procesor Intel Core i7-8550U so 16 GB DDR4 pamäťou RAM. Grafické úlohy má na starosti grafická karta Nvidia GeForce MX150 s 2 GB vlastnou pamäťou. Pre súbory je zas k dispozícii rýchly 256 GB M.2 SSD disk od Samsungu.

Nenechaj si ujsť!
Recenzia | Xiaomi Mi Notebook Air: Prvý pokus vyšiel na jednotku

Displej má veľkosť 15,6″ a prichádza s dostačujúcim FullHD rozlíšením. Všetko je to osadené v celohliníkovej konštrukcii v zaujímavej šedej farbe. Nechýba posvietenie kláves a čítačka odtlačkov prstov. Viac sa už dozvieš v pripravovanej recenzii, a že sa veru je na čo tešiť! Naše prvé dojmy sú skvelé a zaručene ide o jeden z najlepších notebookov, ktoré sú momentálne dostupné.

Priestor na tvoje otázky

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Pro (i7, 16 GB, 256 GB) za najnižšiu cenu na trhu
23 % ZĽAVA, dodanie bez ďalších poplatkov

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Pro (i7, 8 GB, 256 GB) za najnižšiu cenu na trhu
24 % ZĽAVA, dodanie bez ďalších poplatkov

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Pro (i5, 8 GB, 256 GB) za najnižšiu cenu na trhu
20 % ZĽAVA, dodanie bez ďalších poplatkov

Samozrejme, naším cieľom bude priniesť ti recenziu, ktorá zodpovedá všetkým tvojím otázkam. Pozrieme sa na celkový výkon, výdrž batérie, kvalitu konštrukcie, čítačku odtlačkov prstov, displej a mnoho ďalšieho. Ak ťa však zaujíma niečo konkrétne, daj nám vedieť v komentároch. Všetky relevantné otázky následne zodpovedáme v našom teste, ktorý už naplno prebieha.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom