banner-zuk-z2-fixed
Jeden z dizajnovo najzaujímavejších smartfónov strednej triedy sa už pár krátkych chvíľ vyhrieva na našom redakčnom stole. Ulefone Future sa snaží zaujať svojim podareným vzhľadom, ktorý kombinuje so solídnymi špecifikáciami. Ako je však u tohto výrobcu zvykom, jeho cenovka je postavená na naozaj prijateľnej hladine.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V krátkom čase sa v našej redakcii objavili hneď tri dlho očakávané zariadenia, ktoré postupne začíname zaťažovať našimi štandardizovanými testami. Ako posledný z tejto trojice dorazil už spomínaný Ulefone Future. Najnovšiu vlajkovú loď spoločnosti Ulefone nám poskytol partnerský e-shop Everbuying.net, v ktorom sa toto zariadenie predáva za sumu 215 €. Ešte pred tým, ako sa plne pustíme na našu testovaciu púť, nás však zaujímajú vaše otázky, ktoré môžete bez váhania zanechať dole v komentároch. Hlavným ťahákom tohto smartfónu je „futuristický“ 5,5-palcový Full HD displej, ktorý má po svojich stranách poriadne tenké rámiky. Vzhľadom na uhlopriečku tak Future ponúka vcelku kompaktné telo, ktoré je s prehmatmi možné ovládať pomocou jednej ruky.

ulefone-future-testujeme (3)

Kúpiť Ulefone Future na Everbuying.net

O svižný chod najnovšieho Androidu vo verzii 6.0 Marshmallow sa stará mierne starší procesor Helio P10, ktorý však stále dokáže ponúknuť dostatok výkonu. K nerušenému multitaskingu mu dopomáha až 4 GB pamäť RAM, ktorá sa v zariadeniach strednej triedy len tak často nevidí. 32 GB interné úložisko je možné jednoducho rozšíriť pomocou microSD kariet do kapacity 128 GB. Pamäťové karty je možné umiestniť do hybridného DualSIM slotu. Tesne pod hliníkovou unibody konštrukciou je umiestnená 3000 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania cez USB Type-C konektor. 16 MPx zadná kamera spolupracuje s dvojtónovou prisvetľovacou LED-kou a prednej 5 MPx selfie kamere robí spoločnosť hovorový reproduktor. Netradične na pravej hrane je umiestnený skener odtlačkov a nezabudlo sa ani na podporu 800 MHz LTE pásma.

ulefone-future-testujeme (2)ulefone-future-testujeme (4) ulefone-future-testujeme (1)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom