banner-mi-pad-2
Tablety, notebooky a ich kombinácie sú u nás v redakcii vzácny, nedostatkový tovar. Teraz už našim dôkladným testovaním prechádza Vido W10 Elite s pripojiteľnou klávesnicou, stylusom a operačným systémom Windows 10.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Než dokončíme našu podrobnú recenziu, radi by sme spoznali vaše otázky, na ktoré vám ako vždy skúsime odpovedať v recenzii, v komentároch pod článkom. Zariadenie budeme testovať ešte približne 9 dní. Už teraz vám však prinášame pár jeho exkluzívnych fotografií.

vidow10elite-001

Inšpiráciu zariadením Microsoft Surface nie je možné prehliadnuť. Práve tento dizajn však poskytuje zvýšený komfort pri práci vďaka integrovanému stojančeku na zadnej strane zariadenia. 10,1 palcový displej prichádza s FullHD rozlíšením a podporou stylusu (ten si budete musieť v prípade záujmu dokúpiť), ktorý dokáže rozoznať 512 stupňov tlaku. Celé trio uzatvára podpora magnetickej klávesnice, ktorá sa pripája zo spodnej strany zariadenia.

vidow10elite-073

Zariadenie je poháňané 14 nm procesorom Intel Atom v najvyššej konfigurácii Z8700, ktorého takt sa dokáže vyšplhať až na 2,4 GHz. Tomu asistujú 4 GB operačnej pamäte RAM a 128 GB interného úložiska. Táto konfigurácia bohato stačí pre beh 64-bitového operačného systému Windows 10.

vidow10elite-085

Podľa výrobcu dosahuje batéria kapacitu 7300 mAh. Jej nabíjanie prebieha už pri 5V a 3A, vďaka čomu dokážete nabíjať tablet aj pomocou power banky. Zadný fotoaparát prichádza s 5 MPx snímačom. Konektivita zahŕňa 1 plnohodnotný USB port, 1 USB konektor typu C slúžiaci aj pre nabíjanie, 3.5 mm zvukový jack a microHDMI port.

Kúpiť Vido W10 Elite za 344 €
Zľavový kupón AWGB

vidow10elite-093

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]