banner-mi5
Po dlhom čakaní sa k nám do redakcie dostali jedinečné smartwatch s plnohodnotným Androidom 4.4.2. Otvorený operačný systém takto ponúka inštaláciu všetkých aplikácií, ktoré poznáte zo svojich veľkouhlopriečkových priateľov. Okrem toho, tieto inteligentné hodinky ponúkajú luxusnú konštrukciu a to všetko zakončuje cena iba 93€!

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Samotné hodinky obsahujú výborný a jemný 1,3″ displej s rozlíšením až 360 x 360 pixelov, ktorý je vsadený do kovového vodotesného tela. Vo vnútri nájdeme až 512 MB RAM a 4 GB vnútorného úložiska, ktoré stačia na to, aby boli hodinky schopné spustiť plnohodnotný Android 4.4.2 KitKat. Ten umožňuje spustenie takmer akejkoľvek aplikácie z Obchodu Play. Pri niektorých aplikáciách však môžu nastať komplikácie s rozmiestnením dôležitých ovládacích prvkov mimo displej.

no1-d5-testujeme-1
Ak si chcete overiť, či vašu obľúbenú aplikáciu alebo hru dokážete na týchto hodinkách spustiť a používať, napíšte do komentárov jej meno, prípadne priložte odkaz na Google Play. Hodinky v redakcii už prechádzajú našimi podrobnými testami a do publikovania recenzie sa nás môžete pýtať, čo vás ohľadom nich zaujíma.

no1-d5-testujeme-2

Kúpiť No.1 D5 za 93 €

V recenzii si kompatibilitu spomenutých aplikácii podrobne rozoberieme „do posledného pixelu“. Rovnako sa vám pokúsime sprostredkovať užívateľský zážitok z používania tejto aplikácie na 1,3″ palcovom displeji a priamo na ruke. Hodinky No.1 D5 nie sú žiadne neviniatko, sú poháňané čipsetom Mediatek MT6572, ktorý obsahuje 2 jadrá s taktom 1,2 GHz, čo je pre hodinky veľmi nezvyčajné a už teraz vám napovieme, že v známom Antutu benchmarku vo verzii 6 dosahujú viac než 10 000 bodov. Okrem toho obsahujú ešte Wifi, GPS, Bluetooth 4.0, nanoSIM slot.

[aps_product id=“22901″]

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP