Testujeme nádherné Meizu Pro 6, pýtajte sa, čo vás zaujíma

banner-pro-5
Pred viac ako mesiacom uzrela svetlo sveta nová vlajková loď spoločnosti Meizu, Meizu Pro 6. Dostať sa k smartfónu bolo celkom náročné, no konečne sa nám to podarilo a môžeme vám priniesť našu podrobnú recenziu, ktorá na seba nebude dlho čakať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Za poskytnutie smartfónu na recenziu musíme poďakovať e-shopu Smartzero.sk, v ktorom si môžete zakúpiť Meizu Pro 6 s plnohodnotnou 2 ročnou zárukou a servisom za 480 €. Recenzia bude hotová koncom budúceho týždňa, no dovtedy sa ešte môžete tešiť na naše dojmy formou preview videa, ktoré taktiež pripravujeme. Ak sa chcete spýtať akúkoľvek otázku, neváhajte a využite miesto na komentáre a my sa vám budeme snažiť na ne zodpovedať priamo v recenzii. Teraz si však ešte poďme v rýchlosti predstaviť tento na pohľad prekrásny smartfón.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-pro-6-testujeme-foto(2)

Kúpiť Meizu Pro 6 v e-shope Smartzero.sk

Pro 6-ka prichádza s krásnou celohliníkovou konštrukciou a v našom prípade je v elegantnej matnej čiernej farbe. Vpredu nájdeme 5,2-palcový FullHD displej s technológiou Super AMOLED a v domovskom tlačidle je zakomponovaný skener odtlačkov prstov. Displej tiež ponúka funkcionalitu 3D Press, ktorá rozoznáva, akou silou tlačíte na displej.

meizu-pro-6-testujeme-foto(3)
Nadstavba FlymeOS je priamo prispôsobené a ponúka v stavaných aplikáciách vyskakovacie okná so skratkami rôznych užitočných funkcií. Pod kapotou pracuje veľmi diskutovaný procesor MediaTek Helio X25, 4 GB RAM a 32 GB interné úložisko. Ďalšou veľmi znepokojujúcou vlastnosťou je batéria, ktorá ponúka kapacitu len 2560 mAh a sme veľmi zvedavý ako si povedie v našich záťažových testoch. K dispozícii je aj technológia rýchleho nabíjania mCharge 3.0 s výstupným výkonom 24 W, ktorá dobije smartfón za 60 minút.

meizu-pro-6-testujeme-foto(1)
Operačným systémom Meizu Pro 6 sa stal najnovší Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou FlymeOS. Zadná strana je domovom 21 MPx Sony IMX230 fotoaparátu s laserovým zaostrovaním a novou technológiou, ktorá ponúka až 10 LED diód pre kvalitné nočné zábery. Samozrejme, nesmieme zabúdať ani na DualSIM funkcionalitu a podporu najrýchlejšej 4G mobilnej siete, no na pamäti treba mať, že podporované sú len 3 frekvencie- 1800, 2100 a 2600 MHz.

meizu-pro-6-testujeme-foto(4)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]