banner-le-max-2Vlajkové lode LeEco sa tešia obrovskej obľube a za krátky čas si táto mladá spoločnosť vybudovala obrovské renomé po celom svete. Najnovšia vlajková loď, model Le Pro 3, bol však dlho konštante vypredávaný zo skladov všetkých čínskych e-shopov.

Aj toto teda svedčí o neutíchajúcom záujme zo strany používateľov, ktorí si tohto „zelenáča“ medzi výrobcami skutočne obľúbili. Po naozaj dlhej dobe sa aj nám konečne podarilo LeEco Le Pro 3 získať a môžeme ti tak poskytnúť našu tradičnú podrobnú recenziu so všetkým, čo k tomu patrí. V najbližších dňoch teda budeme smartfón podrobovať rôznych testom, ktoré nakoniec ukážu, či sa jedná o tak perfektnú kúpu, alebo je okolo tohto kúsku len zbytočný hype. Nezabudni však napísať tvoje otázky priamo do komentárov pod článkom a my sa ti na ne pokúsime odpovedať.

leeco-le-pro-3-testujeme-foto (2)

V prvom rade na modeli Le Pro 3 jednoznačne vyniká krásny dizajn, s minimalistickými tvarmi či unikátnym podsvieteným logom spoločnosti na prednej strane, ktoré zároveň plní úlohu kapacitného domovského tlačidla. Predná strana je taktiež vyplnená 5,5-palcovým FullHD IPS displejom.

leeco-le-pro-3-testujeme-foto (3)

Pod ním je umiestnená špička medzi hardvérom, a teda procesor Snapdragon 821 podporovaný 4 GB RAM pamäťou a v našom prípade aj 32 GB UFS 2.0 interným úložiskom. Rozhodne jednou z najlepších vlastností na celom smartfóne je použitie nadpriemernej 4070 mAh batérie s rýchlonabíjaním Quick Charge 3.0, ktoré podporuje maximálny výkon až 24 W.

leeco-le-pro-3-testujeme-foto (1)

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za 260 €
4 GB RAM / 32 GB ROM

Android 6.0 Marshmallow ako operačný systém dopĺňa nadstavba eUI 5.8, pričom k nám smartfón prišiel s neoriginálnym systémom, ktorý ale podporuje medzinárodné jazyky (preklad nie je dokonalý) a všetky Google služby. Hlavný fotoaparát na zadnej strane ponúka 16 MPx rozlíšenie, clonu f/2.0 a snímač Sony IMX296. Ak sa aj ty radíš medzi jedincov, ktorí radi fotenia selfies, na svoje si prídeš vďaka 8 MPx kamere na prednej strane. Zadná strana ďalej integruje aj rýchly skener odtlačkov prstov. DualSIM funkcionalita je doplnená plnou podporou všetkých LTE frekvencií, vrátane toľko diskutovanej 800 MHz frekvencii.

leeco-le-pro-3-testujeme-foto (5)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP