V dnešnej dobe nájdeš na cestách nespočet rovnakých áut od rovnakých výrobcov či dokonca s rovnakou farbou. Jeden pán z USA sa však rozhodol vymaniť z mainstreamu dnešnej doby a spravil niečo naozaj nevídané. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Burnie Burns je známy vloger za veľkou mlákou a svoju Teslu Model S P90D vylepšil vskutku unikátnym spôsobom. Rozhodol sa tak, že svoj elektromobil zoberie do lokálneho podniku, v ktorom poskytujú vinylové poťahy na autá. Pracovníkom zadal presný náčrt, ktorý majú použiť a za niekoľko hodín bol finálny produkt hotový.

Nenechaj si ujsť
Majiteľ Tesla Model S obetoval svoje auto pre záchranu iného vodiča v života ohrozujúcom stave

Svoju Teslu nechal potiahnuť špeciálnym vinylom, ktorý prináša prvky zo známej kreslenej počítačovej hry Borderlands. Celé auto je tak odeté do výraznej žltej farby s nádychom bielych a čiernym prvkov. Je to zaiste dokonalý exemplár, vďaka ktorému sa Burnie bude dennodenne stretávať s obdivom svojho okolia. A ako sa pozdáva tento dizajn tebe? Dokázal by si si niečo podobné predstaviť aj na svojom aute?

Celý vlog:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]