Pri moderných smartfónoch sa výrobcovia čoraz menej zameriavajú na výdrž batérie. Uprednostňujú skôr iné aspekty, ako nekompromisný výkon, jemnejší displej či kvalitnejší fotoaparát. Batérie sú tak odsunuté na vedľajšiu koľaj a len zopár spoločností sa reálne snaží niečo zmeniť. 

Do tejto skupiny patrí Oukitel, ktorý to so smartfónmi s veľkými batériami naozaj vie. Za skvelý príklad možno označiť model K6000 Plus, ktorý sa právom nachádza v hľadáčiku mnohých fanúšikov. Minimálne dizajn musí zaujať hneď na prvý pohľad a ladné krivky tvorené hliníkom skutočne dokážu očariť aj náročnejšie publikum. Prednú stranu vypĺňa 5,5-palcový FullHD displej. Pohonným agregátom je 8-jadrový procesor MediaTek MT6750T spolu so 4 GB RAM pamäťou a až 64 GB úložiskom.

zdroj fotografie: Oukitel

Kúpiť Oukitel K6000 Plus za 155 €
Kupón KPlusGB

To sa dá navyše ešte rozšíriť pomocou microSD kariet. Aby bol tento relatívne výkonný hardvér využiteľný, výrobca pripravil pre používateľov Android 7.0 Nougat v takmer čistej podobe bez známok ťažkej grafickej nadstavby. Čo sa fotoaparátov týka, hlavný snímač na zadnej strane dostal 16 MPx rozlíšenie, pričom ho podporuje 8 MPx selfie fotoaparát v prednej stene. Dostali sme sa až k hlavnému lákadlu – k batérii.

zdroj fotografie: Oukitel

V tomto prípade teda budeš mať k dispozícii masívnu 6080 mAh jednotku, vďaka ktorej dosiahneš nevídané výsledky na jedno nabitie. 2,3 či dokonca 4 dni vidíme ako veľmi reálny výsledok aj pri náročnejšom používaní. Nezabudlo sa ani na rýchlonabíjanie, s ktorým si smartfón dobiješ na plnú kapacitu už za hodinu a 40 minút. Veľmi pozitívne vlastnosti na záver dopĺňa aj skener odtlačkov prstov na prednej strane či DualSIM funkcionalita s plnou podporou všetkých LTE frekvencií našich operátorov.

zdroj fotografie: Oukitel

Najrýchlejšie mobilné pripojenie si tak užiješ na všetkých miestach, kde má reálne pokrytie. Žiadne obmedzenia!  Oukitel K6000 Plus je teda výborné zariadenie pre všetkých tých, ktorí od svojho smartfónu očakávajú perfektnú výdrž. Avšak okrem obrovskej batérie sa môžeš tešiť aj na výbornú cenu, ktorá dosahuje po použití kupónu KPlusGB len 155 €. Opäť ale rátaj s prípadným zastavením balíku na colnici, ktoré môže navýšiť cenu o 31 €, čo je však stále veľmi prijateľná čiastka za takto vybavený kúsok. Tak čo, ideš do toho?

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP