Spoločnosť Telekom dnes v tlačovej správe pre médiá informovala o zmene, ktorú využijú a uvítajú všetci jej stávajúci i noví zákazníci. Ružový operátor im totiž už od konca marca a v priebehu apríla zvýši doterajší objem dát vo všetkých paušáloch hneď niekoľkonásobne a zadarmo. Už čoskoro tak Telekom poskytne klientom svoje paušály s ešte väčším množstvom dát.

Všetky paušály Telekomu, ktoré boli predstavené vlani, čaká o onedlho zásadná zmena. Pri nezmenenom mesačnom poplatku v nich totiž zákazníci nájdu oveľa viac dát, ako mali k dispozícii doteraz. Väčšie množstvo dát dostanú klienti s paušálmi Nekonečno, Dáta, Ideál a Základ, ale aj všetci zákazníci s Biznis paušálmi (Biznis Nekonečno, Biznis Premium, Biznis Mini).

Telekom prináša do paušálov ešte viac dát. Len tak

Viac dát budú mať noví zákazníci k dispozícii s paušálom už od 30. marca a doterajší zákazníci Telekomu si budú môcť väčší objem dátového balíka užiť už v nasledujúcom fakturačnom období v apríli (medzi 1. a 22. aprílom). Ešte väčšie dátové balíky potom získajú klienti v skupine Magenta 1. V prípade paušálov s neobmedzenými dátami operátor zvýši objem dát pre darovanie.

Zobraziť celú galériu (1)
Freepik (Úprava redakcie)

Napríklad v programe Nekonečno MAX bude možné po novom darovať až 30 GB dát. Pri paušáloch ako Nekonečno SD,  Nekonečno HD či Dáta 42 bude dostupných rovnako viac dát, ktoré môže zákazník prečerpať pri plnej rýchlosti pripojenia. Po ich prečerpaní je rýchlosť obmedzená.

NEPREHLIADNI
Telekom prináša benefit pre zdravotníkov v prvej línii. Dostanú neobmedzené dáta zadarmo

Okrem znásobenia dát vo všetkých paušáloch však operátor svojim klientom poskytne aj druhú novinku, ktorou je Nekonečné pripojenie k internetu. To bude možné využívať po minutí predplatených dát.

Týmto spôsobom Telekom umožní zákazníkom využiť internet aj po prečerpaní dát, no v takom prípade bude pripojenie dostupné s obmedzenou rýchlosťou 128 kbps. To však má postačiť na základnú dátovú prevádzku pri prehliadaní webu či odosielaní správ. Všetky detailné zmeny a nové objemy dát v paušáloch nájdeš v priloženej infografike.

Loading...

Loading…

Loading...

Loading…

Okrem väčší balíkov dát v paušáloch a nekonečného pripojenia prináša Telekom pre klientov aj ďalšie benetify. Uplatniť ich môžu napríklad pri nákupe príslušenstva. Zároveň im spoločnosť prisľúbila rýchlejšiu opravu smartfónov. Viac detailov o týchto novinkách sme priniesli v samostatnom článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom