Po roku úspešného predaja paušálov ÁNO a jesennom zvýšení objemu dát pripravil Telekom ďalšiu novinku. Aby pokryl dopyt v segmente SOHO/VSE, pripravil dva špeciálne paušály s odlišnými parametrami. 

Štart predaja noviniek pre IČO zákazníkov je naplánovaný na pondelok 3. júna 2019, informoval Telekom v tlačovej správe.

Predstavujeme ÁNO L Biznis a ÁNO XL Biznis

Oba nové paušály budú obsahovať neobmedzené volania a správy nielen na Slovensku, ale aj do krajín EÚ, Lichtenštajnska, Nórska a Islandu. Oproti štandardným verziám však ponúknu Biznis verzie paušálov ÁNO L a ÁNO XL aj väčší objem dát – o 5 GB mesačne.

Zobraziť celú galériu (0)
Dnes je Telekom súčasťou skupiny Deutsche Telekom. Zdroj: Deutsche Telekom

Väčšia flexibilita vďaka doplnkovým balíkom

Dvojica paušálov okrem volaní, SMS a dát bude obsahovať aj jeden (pri ÁNO L Biznis) resp. dva doplnkové balíky (ÁNO XL Biznis). Zákazník si ich môže vyberať i bezplatne meniť z nasledujúcej štvorice podľa rozličných preferencií:

  • 50 minút, 50 SMS/MMS a 50 MB v Zóne Profi
  • ESET Mobile Security
  • StreamOn
  • Deezer
Biznis paušály v Magenta 1

Ešte viac dát môžu získať zákazníci v skupine Magenta 1. K objemu 15 GB resp. 25 GB dát sa im totiž priráta ešte ďalších 5 GB mesačne.

Ceny so zvýhodnením pri on-line kúpe

ÁNO L Biznis bude k dispozícii za 35 € mesačne s 24-mesačnou viazanosťou. Cena bez viazanosti je stanovená na 40 € mesačne. Ak sa však zákazník rozhodne kúpiť si ÁNO L Biznis bez viazanosti on-line, získa ho za 35 €. Pri ÁNO XL Biznis je štandardná cena 50 € a bez viazanosti 60 €. Aj tu sa dá získať paušál on-line lacnejšie, a to za 50 € mesačne.

ÁNO L Biznis ÁNO XL Biznis
Volania (SR, do EÚ, EÚ roaming) neobmedzené neobmedzené
SMS (v SR, do EÚ, EÚ roaming) neobmedzené neobmedzené
Dáta (v SR, v EÚ) 15 GB 25 GB
Doplnkové balíky/služby 1 2
Mesačná cena s viazanosťou 35 € 50 €
Mesačná cena bez viazanosti on-line 35 € 50 €
Mesačná cena bez viazanosti iné kanály 40 € 60 €

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom