Slovenskí mobilní operátori nám neustále prinášajú nové ponuky paušálov či dátových balíčkov, aby si získali nových zákazníkov. Jedna z najväčších spoločností v tomto obore, Telekom, chce odmeniť terajších zákazníkov, ktorí tak po novom získajú neobmedzené dáta. Táto lákavá ponuka však bude časovo obmedzená.

S prichádzajúcim letom si pre svojich existujúcich zákazníkov pripravil slovenský Telekom neodolateľnú ponuku. Zákazníci spoločnosti si už čoskoro budú môcť na jeden deň v týždni aktivovať neobmedzený dátový balíček a surfovať po internete do sýtosti. Túto akciu môžu získať členovia služby Magenta 1, ak majú aktivované aspoň dva paušály Happy M. Dátový balík bude platný 24 hodín od jeho aktivácie a dáta sa nebudú čerpať z predplatenej služby, ale len priamo z tohto nekonečného množstva. Zákazník si pritom môže deň, kedy bude túto službu využívať, zvoliť každý týždeň. Operátor však nezabudol ani na ostatných zákazníkov, a tak si neobmedzený dátový balík na 24 hodín môžu aktivovať aj ostatní.

telekomzdroj fotografie: Telekom

Nenechaj si ujsť
Blíži sa koniec roamingových poplatkov. Načo sa môžeme pripraviť?

Vyjadrenie Telekomu: „Od 1. júna do 30. septembra 2017 si budú môcť všetci členovia skupín Magenta 1, ktoré obsahujú aspoň dve služby M, aktivovať neobmedzený dátový balíček raz za týždeň. Balíček platí 24 hodín od aktivácie. Výhodu môžu čerpať zákazníci s paušálmi Happy i Bez záväzkov, do kampane sú zahrnuté aj predplatené karty Easy.“

Spoločnosť zatiaľ pre túto službu obmedzenia nestanovila, no môže tak urobiť neskôr, aby sa zabránilo prípadnému zneužitiu. To, či bude možné dáta z tejto akcie využiť aj iných európskych krajinách, objasní spoločnosť neskôr. Neobmedzené dáta bude možné aktivovať už o pár dní. Zákazníci využívajúci službu Magenta 1 alebo Bez záväzkov si môžu balíček aktivovať na tejto stránke. Tým, ktorí využívajú službu Easy, stačí len poslať SMS s textom SMS DATADEN na číslo 12330.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú