Trh s tabletmi postupne upadá. Kým v minulosti ich kúpa mala opodstatnenie, dnes, keď je uhlopriečka displeja smartfónov aj nad 6″, už kúpa tabletu stráca zmysel. Je tu však stále niekoľko výrobcov, ktorí majú snahu ich zachrániť a stále u nich môžme vidieť nové a nové kúsky.

Jeden z najzaujímavejších tabletov za poslednú dobu

Jedným z výrobcov, ktorý je na tomto poli stále aktívny, je aj Teclast, ktorého môžeš poznať predovšetkým ako výrobcu notebookov. V portfóliu má však aj niekoľko ďalších kúskov, medzi ktorými sa nachádza aj tablet Teclast T20. Ten rozhodne patrí medzi tie najzaujímavejšie a to nielen nízkou cenou, ale taktiež aj výbavou, ktorú sa pár desiatok eur dostaneš.

Kúpiť tablet Teclast T20 s 2.5K displejom a 4G len za 181 €
Doručenie bez DPH cez EU Priority Line

Za príjemnú cenu 181 € dostaneš okrem samotného zariadenia aj darček v podobe ochranného obalu. Ponuka je však obmedzená a dispozícii je len 100 kusov (celosvetovo). Stále je ich však dostatok, no s kúpou odporúčame neotáľať. Nezabudni využiť aj známu dopravu EU Priority Line a to úplne zdarma.

Na prácu aj zábavu

Hardvérové špecifikácie určujú Teclast T20 ako na bežné surfovanie po webe, tak aj na prácu či zábavu vo forme hrania hier. Základ tvorí desaťjadrový procesor Helio X27 s taktom až 2,6 GHz a grafický čip Mali-T880MP4, ktorý je až o 30 % rýchlejší oproti predchodcovi. Spoločnosť im robí 4 GB pamäť RAM, ktorá stále postačuje na plynulý chod zariadenia bez akýchkoľvek zásekov. Vnútorné úložisko má veľkosť 64 GB, no je ho možné bez problémov rozšíriť pomocou pamäťových kariet až do veľkosti 256 GB.

Displej má uhlopriečku 10,1″ a ide o kvalitný panel od spoločnosti Sharp s rozlíšením 2560 x 1600 px (2,5K). Nad ním sa nachádza až 13 MPx kamera s f/2,0 a rovnaká je aj na zadnej strane. Batéria má kapacitu 8100 mAh a podporuje rýchle nabíjanie cez USB-C. Vysoká kapacita zabezpečí dlhú výdrž a dlhú dobu zapnutého displeja.

Nechýba mu podpora GPS, SIM kariet s 2G, 3G a 4G konektivitou (podporované frekvencie 1800 a 2100 MHz), Bluetooth 4.0, OTG či takej čítačky odtlačkov prstov, ktorá posúva zabezpečenie tabletu na novú úroveň. Poteší tiež celokovové telo, ktoré ponúka slušnú odolnosť proti nárazom a vyzerá skvelo.

Výsledná cena vrátane dopravy:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom