Výrobca Teclast sa za krátku dobu stal veľmi populárnym a to vďaka lacným notebookom, ktoré vyzerajú veľmi dobre a ponúkajú skvelú výbavu. V danej cenovej kategórií jednoducho nemá konkurenciu a na bežné používanie tieto zariadenia plne postačujú. Sám vlastním jeden z nich a za 4 mesiace používania naň nemôžem nič zlé povedať.

Ďalší skvelý lacný kúsok z Číny

Dnešná akcia je venovaná jednému z nich a konkrétne ide o Teclast F6ktorý je v nádhernej šedej farbe a s kupónom GKB087T môže byť tvoj už za 231 €.

Kúpiť notebook Teclast F6 len za 231 €
Použi kupón GKB087T

Doručenie prebieha z obchodu Geekbuying, v ktorom taktiež nájdeš dopravu EU Priority Line a to bez akéhokoľvek poplatku zaň. Doručenie trvá 7 – 15 dní a to súkromnou kuriérskou spoločnosťou priamo až k tebe domov.

Perfektný na prácu či pre študenta

Teclast F6 spĺňa všetky požiadavky skvelého pracovného nástroja na cesty či ako lacný notebook pre študenta (hlavne ak si na škole kvôli štúdiu). Ide o 13,3″ kúsok s FullHD rozlíšením a IPS technológiou. Obraz je tak dostatočne jemný a pozorovateľný zo širokého spektra uhlov. Bonusom sú tenké rámčeky po okrajoch a jediný výraznejší je na spodnej strane, kde sa nachádza aj logo výrobcu.

Štvorjadrový procesor Intel Celeron N3450 s maximálnym taktom až 2,2 GHz zas ponúka dostatok výkonu na bežnú kancelársku prácu, sledovanie filmov. Prekvapí tiež pomerne veľká operačná pamäť, ktorá má kapacitu 6 GB. V danej triede skôr raritou. Rovnako tiež poteší 128 GB SSD disk, ktorý zaručuje svižný beh systému + postačuje aj na nejaké menšie osobné veci. Komu kapacita nepostačuje, je možné ju bez problémov navýšiť o väčší SSD disk. Treba si však dávať pozor na typ disku, ktorý je v tomto prípade typu NGF 2242.

Prečítaj si tiež
Kúpili sme lacný notebook z Číny, aby sme zistili, či sa to oplatí

Poteší aj batéria, ktorá sľubuje maximálnu výdrž 10 hodín a v prípade prehrávania videa výdrž až 6 hodín. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že tých 5-6 hodín práce zvládne notebook bez väčších problémov. Čo sa konektivity týka, nájdeš tu Bluetooth 4.0, microHDMI konektor, Dual-band Wi-Fi 802.11ac, duálny mikrofón, 2 MPx webkameru, slot na pamäťové karty, 3,5 mm jack a dvojicu USB 3.0 konektorov. Notebook prichádza s licenciou na Windows 10 Home, ktorý je dostupný v čínskej a anglickej verzii. Bez problémov sa však dá dodatočne nainštalovať akýkoľvek jazyk či rozloženie klávesnice.

Výsledná cena po aplikovaní kupónu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom