Od oficiálneho odhalenia nových iPhonov nás delí už len päť dní. Dátum je už známy a odznel niekoľkokrát, no o mieste predstavenia sa až tak často nehovorí.

Všetky nové tohtoročné iPhony budú predstavené na úplne novom, výnimočnom mieste. Nachádza sa blízko nového sídla a dostalo pomenovanie Steve Jobs Theater. Meno teda zdedilo priamo po otcovi iPhonov, ktorý stál aj za legendárnym predstavením úplne prvého iPhonu. Predstavenie 9. januára v roku 2007 prebehlo úplne bez problémov, všetko fungovalo a Jobsovi nechýbala ani štipka humoru.

Stavba je vysoká približne šesť metrov a tvorí ju akýsi sklenený valec a kovová strecha. Na fotografiách a videách však nie je vidno všetko, keďže pod stavbou sa nachádza aj podzemná sála s kapacitou pre 1000 novinárov. Nové sídlo Apple ešte stále nie je úplne hotové a počas posledných prác ho občas navštevujú drony, aby zachytili progres v stavbe.

Apple nezabúda na Jobsa

O najnovšie video sa postaral Duncan Sinfield, pričom detailne zobrazuje ako samotné futuristické sídlo, tak aj Steve Jobs Theater. Nádherná stavba a ešte krajšia udalosť na počesť slávnemu géniovi, ktorý navždy zmenil technologický svet. Nezabudni sledovať oficiálne predstavenie nových iPhonov spolu s nami!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom