Herci niekedy musia robiť oveľa viac ako len odrecitovať repliky. Hlavne pri takýchto veľkých filmoch ako je Star Wars. Pre najnovšiu epizódu, ktorá mimochodom dorazí už o 10 dní, museli všetci herci povinne zamakať

Star Wars: The Last Jedi nám totižto sľubuje veľa akcie, ktorej sa tentokrát zúčastnia všetci protagonisti. Či už sa teda budú biť so svetelnými mečami, alebo len holými rukami, musí to vyzerať perfektne. Pár dní pred svojou premiérou nám teda Lucasfilm ponúkol menší zostrih, ako musel každý z nich pre tento film tvrdo a poctivo cvičiť.

Podobnú makačku sme naposledy videli pri hercovi Tomovi Hardym, ktorý rovnako usilovne trénuje na jeho nový Venom film. O tom ale, kto to má podľa vás ťažšie, už musíte posúdiť sami. Musíme však povedať, že my by sme teda potrebovali riadnu pomoc Sily, aby sme sa dokázali takto hýbať.

Nuž, ostáva už len dúfať, že film bude rovnako vymakaný ako herci. Musíme však povedať, že je naozaj radosť vidieť, že do toho idú naplno. Lebo to je niečo, čo sa pri takýchto filmoch cení. Avšak ako sme vraveli, do premiéry ostáva už len 10 dní. Dva roky špekulovania o osudoch našich milovaných postáv sa teda už čoskoro skončia a my už onedlho uvidíme, ako sa všetko rozvinie.

Sme teda naozaj zvedaví, čo všetko si pre nás režisér Rian Johnson pripravil a samozrejme, kam až bol Lucasfilm ochotný zájsť. Každopádne, Vianoce aspoň pre nás určite začínajú 14. decembra a dúfame, že sa v kine všetci uvidíme. Tak čo, ste pripravení na Star Wars: The Last Jedi? Čo vravíte na tréning hlavných protagonistov? Tiež máte radi, ak herci sa snažia robiť čo najviac takýchto kúskov sami? Napíšte nám do komentárov!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom