Huawei po úspechu vlajkovej lode Mate 7 chystá jeho nástupcu. Zatiaľ oficiálne nič neoznámili, no máme tu prvé náznaky dizajnu nového Mate 8.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nástupca populárneho Huawei Mate 7 by mal prísť koncom tohto roka. Huawei zatiaľ o ňom žiadne informácie nezverejnil, ale čínska stránka CNMO má rendre smartfónu, ktorý by dizajnovo mohol pripomínať nástupcu Mate 7. Nová vlajková loď, Huawei Mate 8, by mala ponúknuť rovnaký 6-palcový displej, ale teraz s QuadHD rozlíšením. O výkon sa bude starať pravdepodobne zatiaľ neohlásený Kirin 950 spolu s 3/4 GB RAM. Ostatné parametre zahŕňajú 32/64 GB internej pamäte, 20 MPx zadný fotoaparát, 8 MPx prednú kameru, snímač odtlačkov prstov, LED blesk a najnovší Android.

huawei mate 8

Huawei Mate 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dizajn Huawei Mate 8 je veľmi podobný Mate 7, ale predsa len sa v niečom líši. Napríklad, blesk je umiestnený pod fotoaparátom a aj rozloženie kamery a senzorov na prednej strane je iné. Predstavený by mal byť 2. septembra a dostupné by mali byť 2 varianty. „Slabší“ s 3 GB RAM a 32 GB internou pamäťou a silnejší so 4 GB RAM a 64 GB internou pamäťou.

huawei mate 8

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú