Nová vlajková loď Galaxy Note 20 by mala debudovať už v auguste. Ako píše portál AndroidPolice, na ruskej oficiálnej stránke Samsungu sa však na malý moment objavili fotografie novinky v nádhernom bronzovom prevedení.

To, že išlo o „nehodu“ s umiestnením fotografií na oficiálny web Samsungu, je nad slnko jasné. Samsung totiž fotografie z webu takmer okamžite stiahol, no Max Weinbach ich našťastie stihol zachytiť, a tak sa môžme aj my pokochať pohľadom na zrejme najkrajšie farebné prevedenie novej Note 20-ky.

Max vo svojom príspevku na Twitteri píše, že nová farba by sa mala nazývať „mýtická bronzová“ a na pohľad vyzerá, že sa jedná o leštený kovový materiál s bronzovou až mierne zlatistou farbou. Ako však upresňuje web 9to5google, s najväčšou pravdepodobnosťou bude zadnú stenu pokrývať sklo a nie kov. Kovový bude iba rám mobilu.

Samozrejmosťou je aj pero S-Pen v bronzovej farbe a nové fotografie priamo od Samsungu navyše potvrdzujú alebo vyvracajú niektoré špekulácie ohľadom dizajnu.

Umiestnenie zadných kamier je podobné ako pri Galaxy S20 a všetky komponenty, ktoré sú súčasťou fotoaparátu, sa nachádzajú v obdĺžnikovej vytŕčajúcej časti. Trojica šošoviek je umiestnená na ľavej strane, zatiaľ čo LED svetlo a ostatné senzory sa nachádzajú na pravej strane obdĺžnika.

Vytŕčajúca časť s kamerami je rovnako v bronzovej farbe, no tá sa však na fotografiách javí o čosi tmavšia, než zvyšok smartfónu. Z ostatných špecifikácií zatiaľ uniklo, že Galaxy Note 20 by mal dostať 6,9″ displej s dierou na kameru v strede hornej časti. Srdcom zariadenia by mohol byť Snapdragon 865+ spolu s 5G čipom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom