banner-redmi-note2
Čínski výrobcovia sa snažia čo najviac zaujať a prinášajú tak veľmi zaujímavé smartfóny. Jedným takým je aj Takee 1, čo je vlastne prvý holografický smartfón na svete. Ten ide teraz do predaja za skvelú cenu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Takee 1 je výsledkom práce čínskej spoločnosti Ester, ktorá smartfón predstavila už minulý rok, preto sú aj použité diely staršie. Do predaja sa smartfón dostáva až teraz, pričom jeho cena je len 116 € v e-shope Gearbest.com. Ako sme už spomínali, Takee 1 je prvý holografický smartfón, čo znamená, že dokáže zobraziť 3D obraz aj bez špeciálnych okuliarov. To uskutočňuje za pomoci štvorice kamier, ktoré sa nachádzajú na špeciálnom držiaku a na smartfón sa prichytia. Kamery sledujú pohyb ľudského oka a na základe toho dokážu vytvoriť 3D obraz. Takee 1 prichádza okrem 3D obrazu aj s 3D zvukom, ktorý by mala zabezpečiť technológia Audio Cauldron 3D Sound.

Čo sa špecifikácií týka, Takee 1 je už dnes takpovediac, starčekom. Prináša 5,5″ FullHD displej chránený Gorilla Glass 3 sklom, starší osemjadrový MediaTek MT6592 procesor s taktom 2 GHz, 2 GB RAM, 32 GB vnútornej pamäte, zadný 13 MPx Sony IMX135 fotoaparát s clonou f/2.0, prednú 5 MPx selfie kameru, 2500 mAh batériu, DualSIM (štandardná SIM + microSIM) a starší Android 4.2.

Prvý holografický smartfón, Takee 1, si môžete predobjednať v e-shope Gearbest.com za cenu 116 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú