Ak si gamer alebo máš proste rád pohodlné myšky s rýchlou odozvou, táto naložená akcia bude stvorená ako pre teba. Len za pár EUR si teraz môžeš kúpiť perfektnú hernú myš Razer RZ01 – 0085 DeathAdder.

Najlacnejšia od Razer

Si vášnivý hráč, ktorý si bez poriadnej výbavy hru nedokáže užiť? Alebo hráš hry len ako hobby, no napriek tomu by sa ti zišla ozajstná herná myš, ktorá naozaj nestojí veľa? Potom si na správnej adrese, pretože lacnejšiu hernú myš od Razer si pravdepodobne asi ani nevidel. Razer RZ01 – 0085 DeathAdder je naložená herná myška, ktorú môžeš mať teraz len za smiešnych 21 € z e-shopu Gearbest. Myš ťa spolu s poštovným Netherlands Registered vyjde na 22 €, takže dodatočných poplatkov sa obávať nemusíš.

Kúpiť hernú myš Razer RZ01 – 0085 DeathAdder za skvelú cenu len 21 €

Obľúbená herná myš, ktorá sa mení na zbraň v tvojej ruke

Razer RZ01 – 0085 DeathAdder bola vydaná ešte v roku 2006 a je stále najpredávanejšou hernou myšou na svete, používanou nespočetným množstvom profesionálnych hráčov, u ktorých sa pri hraní mení na zbraň v ruke. Kombinuje v sebe ergonómiu a presnosť, vďaka čomu sa myš Razer DeathAdder stala legendou v hernom priemysle. Pre pravákov bude táto herná myš vďaka svojmu ergonomickému dizajnu sedieť v ruke dokonale.

Špičkové špecifikácie, ako sa patrí

Razer DeathAdder prichádza s citlivým a vysoko presným infračerveným senzorom Razer 3G s 1800dpi, vďaka čomu dokáže plne sledovať trajektóriu pohybu myši a stáva sa tak ideálnou pre hráčov e-športov a nadšencov hier. Vďaka 1000 Hz ultrapoolingu bude myš reagovať na pohyb dokonale. Netreba ďalej zabudnúť na dokonalú ergonómiu, ktorá v sebe ukrýva 3 nezávisle programovateľné tlačidlá s vysokou odozvou. Myš naďalej umožňuje jej precízne nastavenie prostredníctvom platformy Razer Synapse 2.0 cloud driver.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom