Svet technológií ponúka rôzne bizarnosti, no a v minulom roku sa do tejto kategórie s náskokom zaradila aj sviečka od spoločnosti Twelve South, ktorá voňala ako nový produkt od Apple. Vývoj neminul ani túto podivnosť, a tak teraz sa na trh dostáva aj aktualizovaná verzia s názvom Inspire.

Novinka prichádza s úplne vynovenou „receptúrou“, ktorá nesie ovocné tóny citrónu, bergamotu a bylinky estragónu. Kombinácia doplnená o nádych jantáru či pižma má zaistiť, že tvoj príbytok sa po rozhorení knôtu zaplní vôňou novorozbaleného Macu.

Nová však nie je len receptúra. Veľkej zmeny sa dočkal aj celkový dizajn, ktorý teraz oveľa viac pripomína štýl Apple produktov. Inspire tak svojimi ladnými krivkami a elegantnou farbou pôsobí oveľa štýlovejšie než minuloročný model.

sviečka Inspire vonia ako MAc
Zobraziť celú galériu (5)
Minuloročný „model" sviečky Twelve South

Z ceny sa ujde aj mladým

Špeciálna sviečka však potrebuje aj špeciálnu cenu. Tá je stanovená na úrovni približne 25 €. Inspire ti za túto cenovku rozvonia byt Mac vôňou na 60 až 70 hodín. Časť výťažku z predaja pôjde ale aj na šľachetné účely. Spoločnosť podporí vzdelávanie mladých ľudí v oblasti vedeckých a technických smerov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom