Termín dostupnosti tohto titulu pre verejnosť sa pomaly blíži, no stále je pre mnohých príliš ďaleko. Vývojárske štúdiá Activision a Sledgehammer Games aktívne na hre pracujú a uskutočňujú uzavreté beta testovania. Call of Duty si už budúci týždeň tak budú môcť zahrať vyvolení nedočkavci, ktorí okúsia neľútostné bitky z 2. svetovej vojny.

Len pre „vyvolených“

Hneď na začiatok ťa však musíme uviesť do obrazu. K uzavretému beta testovaniu multiplayeru Call of Duty: WWII, ktoré potrvá od 25. do 28. augusta, budú mať prístup len „vyvolení“ hráči a majitelia konzoly PlayStation 4. Tí si však túto hernú pecku museli najprv v predstihu predobjednať. Ako lákadlo na túto exkluzívnu príležitosť bol vydaný aj nový trailer, plný akcie, streľby a vojnou zmietaných miest.

zdroj fotografie: Screenshot/Call of Duty/YouTube

Nenechaj si ujsť
10 absolútne najlepších hier, na ktoré sa môžeme tešiť v najbližších mesiacoch

Od piatka budúceho týždňa tak budú môcť vybraní hráči okúsiť boje na mapách Du Hoc, Gibraltar a Ardennes, pričom dostanú možnosť vyskúšať aj nové herné režimy Team Deathmatch, Dominion, Hardpoint a nebude chýbať ani nový War mód. Kvalitne spracovaná grafika vtiahne hráča do krvavých bojov. Zahrať si bude môcť za 5 divízií, ktoré sa ocitnú aj v oficiálnej verzii hry.

Je tak len na hráčovi, či sa rozhodne bojovať za Infantry, Airborne, Expeditionary, Armoured alebo Mountain Division. Keďže ide o jeden z niekoľkých beta testov, žiaľ, dôjde aj na isté obmedzenia. Tie sa budú týkať zbraní, výbavy vojakov a maximálnej úrovne, ktorú bude možné počas tých niekoľkých dní dosiahnuť.

Pripomeňme si ale, že Call od Duty: WWII vyjde pre všetkých hráčov 3. novembra a dovtedy sa ešte uskutoční niekoľko beta testov. Po tom augustovom príde ďalší. Zapojiť sa doň budú môcť od 1. do 4. septembra aj majitelia konzoly Xbox One.

Zahráš si ju?

Pokiaľ sa tiež nevieš dočkať oficiálneho sprístupnenia hry, jedinou vstupenkou k beta testom je predobjednávka. Si medzi šťastlivcami, ktorí už o pár dní budú viesť neľútostné boje proti nepriateľom alebo si radšej počkáš do novembrového predstavenia? Ak ešte nemáš možnosť zahrať si Call of Duty: WWII, rozhodne si potom nenechaj ujsť priložený trailer.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú