Internetom kolujú informácie, že vylepšených slúchadiel AirPods by sme sa mohli dočkať už v prvom štvrťroku 2019. Verzia s úplne novým dizajnom by zasa mohla prísť o rok na to.

Analytik Applu, Ming-Chi Kuo, vo svojej poslednej správe píše, že vylepšenej verzie populárnych Apple AirPods sa pravdepodobne dočkáme v prvom kvartáli 2019. Kompletne redizajnované slúchadlá by následne mali prísť v roku 2020. Vylepšené AirPody prinesú hneď niekoľko noviniek.

Prvou z nich je bezdrôtové nabíjanie. Zatiaľ však nie je jasné, či sa bude jednať o bezdrôtové nabíjanie obalu, alebo samotných „štupľov“. V správe sa ďalej píše, že novinka prinesie vylepšený Bluetooth modul a taktiež množstvo lepších vnútorných komponentov, ktoré zabezpečia kvalitnejší zvuk, ale i vyššiu cenu. Špekuluje sa aj o tom, že nová verzia AirPodov bude vodeodolná a tiež prinesie funkciu potláčania okolitého ruchu.

Slúchadlá AirPods sú podľa analytika Ming-Chi Kua najobľúbenejším a najpredávanejším príslušenstvom od Apple. Do roku 2017 sa im podarilo predať až 16 miliónov kusov. Do roku 2021 však očakávajú nárast až na 100 miliónov predaných kusov, a to aj vďaka vylepšenej a úplne redizajnovanej verzii, ktorú môžme očakávať v roku 2020.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú