Pre niekoho ťažké časy, kedy sú čoraz viac a viac odstraňované 3,5 mm audio jacky, nás nútia hľadať alternatívy v bezdrôtovej Bluetooth technológii. Možno sa to nezdá, ale aj na poli Bluetooth slúchadiel nájdeme zaujímavé modely s výbornými vlastnosťami, ktoré nezaťažia peňaženky.

Do terénu i kancelárie

Slúchadlá DoCooler X2T vďaka svojim miniatúrnym rozmerom s polomerom tela 16 mm zapadajú do tvaru ucha a podľa slov výrobcu sa tam udržia aj pri behu, chôdzi či iných športoch. Vďaka tvaru a gumeným štupľom do ucha dokážu spoľahlivo izolovať okolitý šum z prostredia. Slúchadlá fungujú, buď jednotlivo v mono móde prehrávania, alebo obe súčasne ako stereo. Po spárovaní jedného z nich je automaticky signál preposielaný aj do druhej jednotky.

Kúpiť Bluetooth slúchadlá za menej ako 13 €
Kupón LCXX2T 

Slúchadlá je možné spárovať v jednom momente až s 2 smartfónmi, čo príde vhod hlavne pri práci so súkromným a služobným telefónom, kedy si schopný reagovať na oba z nich. Integrovaná batéria by mala vydržať na jedno nabitie 120 hodín v režime stand by, 8 hodín hovorov a 6 hodín prehrávania hudby. Následné nabíjanie prebieha pomocou špeciálnej nabíjacej stanice, do ktorej slúchadlá magneticky zapadajú.

Dostatok energie vždy so sebou

Nabíjacia stanica obsahuje integrovanú 1500 mAh batériu, ktorá funguje svojím spôsobom ako power banka pre slúchadlá. Na jedno nabitie nabíjacej stanice je tak možné dobiť slúchadlá až 15-krát. V srdci slúchadiel sa nachádza jeden z najnovších Bluetooth rozhraní, a to verzia 4.2, ktorá by mala zvládnuť prenos zvuku až na vzdialenosť 20 m.

Balenie obsahuje okrem nabíjacej stanice a slúchadiel aj 4 páry izolačných štupľov a cestovné vrecko na bezpečné skladovanie. Slúchadlá vďaka tomu nájdu využitie ako v kancelárii, tak aj na cestách. Ich aktuálna cena je necelých 17 €, ale vďaka nášmu kupónu LCXX2T cena klesne na menej než 13 €.

Zľavový kupón aplikuješ v košíku

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom