Jediný mobilný projektor, ktorý je šitý na mieru hráčom, prichádza so zaujímavou ponukou. Druhá generácia projektoru The Freestyle vďaka spolupráci s hernou platformou XBOX ponúka gaming cloudovú aplikáciu a teraz naviac v cene projektoru získaš 6-mesačný Game Pass, externý herný ovládač, externú batériu a výmenný silikónový obal. Fanúšikov sci-fi hier určite poteší aj kontrakt s vývojármi spoločnosti Bethesda a prístup k horúcej novinke Starfield, o ktorej sme už písali.  

Kompaktný prístroj si môžete zobrať kamkoľvek, je pomerne malý a ľahký (s rozmermi 102,4 x 172,8 x 95,2 mm a hmotnosťou 0,83 kg). Vďaka stojanu, ktorý umožňuje rotáciu až do 180°, s ním môžete premietať obraz aj na stenu, takže si pokojne zahráte hru aj z postele. 

Oproti predchádzajúcej generácii má výkonnejší procesor a väčšiu pamäť, čo umožňuje hrať bez zdržaní a otravného sekania. Disponuje vlastným operačným systémom Tizen.

Projektor dokáže nahradiť smart televíziu – po pripojení na internet máte prístup k OOT aplikáciám aj službám Samsungu. Na rozdiel od iných projektorov má automatické vylaďovanie obrazu – vyrovná, vyhladí, zaostrí obraz a zlepší farby. Je jedno, na akú stenu premietate, výsledkom bude vždy rovnako kvalitný obraz. Dokáže to vďaka inteligentným funkciám Auto Keystone, Auto Leveling a Auto Focus. Dobré je rozlíšenie obrazu 1080 Full HD, aj kvalita farieb PurColor.

Napriek malým rozmerom je projektor schopný dosiahnuť až 100” uhlopriečku a ak by vám to bolo málo, môžete zapojiť ďalší projektor a posunúť hranicu až na 160”. To už sľubuje kvalitný filmový zážitok, na rozdiel od premietania v televízore, ktorý svojou veľkosťou dosť limituje možnosť vnímať detaily. Pri takejto rozsiahlej obrazovke si napríklad užijete cestovanie vesmírom oveľa viac, pretože samotný obraz vás pohltí.

To už ani nehovoríme o zvuku, ktorý je prekvapivo dobrý na také malé zariadenie. Samsung sľubuje 360° zvuk bez pridania ďalších reproduktorov. Výdrž externej batérie, ktorá sa nabíja cez klasický USB-C port, je zhruba tri hodiny. Môžete, samozrejme, premietať so zapojením do elektriny, alebo dokúpiť ďalšiu baterku či power banku. 

Aktuálne je zaujímavá ponuka Samsungu pre hráčov videohier. Do konca septembra kúpite zariadenie spolu so 6-mesačným Xbox Game Passom, originálnym herným ovládačom, externou baterkou a silikónovým obalom, všetko v hodnote 325 €. Navyše, ak si túto sadu objednáte priamo cez e-shop Samsungu, získate k tomu zľavu až 99,90 € na ďalší nákup vďaka Samsung Rewards. Samozrejmosťou je doprava zdarma. 

Takže stojí za zváženie vyskúšať tento netradičný prístup k hraniu videohier. 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP