Stabilná verzia medzinárodnej MIUI 7 vyjde už 27. októbra

banner-redmi-note2
Xiaomi spolu so Xiaomi Redmi Note 2 v auguste predstavilo aj najnovšiu verziu ich nadstavby MIUI. V poradí je to už 7. verzia tejto populárnej nadstavby a ponúkne jedno z najviac prispôsobiteľných prostredí, ktoré nájdete na smartfónoch.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

MIUI 7 je už dlhšie dostupné, ale len v Beta verzii, takže obsahuje veľa chýb a nie všetko funguje tak, ako by malo. Do tohto testu alebo skúšania sa mohol prihlásiť každý. Nakoľko sa bude jednať o stabilnú verziu, tak chyby by nemali byť žiadne alebo ich bude len veľmi málo. Stabilná globálna verzia MIUI 7 bude dostupná pre zariadenia Xiaomi Mi Note, Mi4, Mi3, Redmi 2, Redmi 1S 3G, Redmi Note 4G a MiPad.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


miui-7-globalna-rom-zariadenia
Aktualizácia bude dostupná cez OTA, ale ak sa vám nechce v deň D čakať, môžete zavítať na Xiaomi stránky a manuálne si MIUI 7 nainštalovať. Bohužiaľ, čínska verzia tejto ROM sa nedočká Google aplikácii, ako je to už zvykom.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]