Kvalita výsledného obrazu alebo videa závisí od veľa faktorov. Ale ani ten najlepší fotoaparát si neporadí s natáčaním videa v rýchlom pohybe. Každá drobná zmena uhla alebo náklonu sa môže prejaviť nechceným rozmazaním alebo otrasmi. 

Pre dosiahnutie želaných výsledkov je možné použiť stabilizátor. Keď ide o stabilizátory, najviac o nich vie výrobca FeiyuTech. Na trhu sa pohybuje už 10 rokov. Za ten čas sa dostal medzi špičkových výrobcov s vysokým podielom exportu do celého sveta. FeiyuTech produkty sú súčasťou regálov aj slovenských obchodov a e-shopov s fototechnikou a elektronikou.

Najnovšia generácia ručného stabilizátora FeiyuTech SPG pre smartfóny a akčné kamery kombinuje odolnú vodotesnú konštrukciu a 3-osovú stabilizáciu. Každý smer je ovládaný vlastným servomotorom s rýchlosťou 2 – 150°/s, ktorý zabezpečuje rovnakú pozíciu mobilu v čase. Energiu dodáva jedna nabíjateľná lítiová batéria, ktorá je súčasťou balenia a zvládne až 8 hodín prevádzky.

Pre ovládanie slúžia 3 tlačidlá a joystick. Stabilizátor je vybavený aj Bluetooth pripojením, ktoré umožňuje pokročilé ovládanie stabilizátora. Pomocou mobilnej aplikácie FEIYA pre iOS a Android je možné  vzdialene ovládať stabilizátor, kalibrovať a nastaviť servomotory, aktualizovať firmware a veľa ďalších funkcií. Aplikácia obsahuje aj vstavaný fotoaparát, ktorý dokáže v reálnom čase na základe stlačenia joystika jemne zaostrovať.

 

 

 

 

Stabilizátor je vhodný pre všetky smartfóny a akčné kamery so šírkou v rozsahu 5 – 8 cm. Rukoväť obsahuje 1/4″ palcové závity, ktoré umožňujú upevniť stabilizátor na predĺženú tyč či statív. Ak chceš posunúť kvalitu svojich videí na úplne novú úroveň, tento stabilizátor by nemal v tvojej výbave chýbať. Bežná predajná cena sa pohybuje niečo nad 200 €, no vďaka zľavovému kupónu LCXFTSP115 ho kúpiš v 48 % zľave za parádnu cenu 104 €.

Kúpiť profesionálny stabilizátor FeiyuTech SPG za 104 €
Zľavový kupón LCXFTSP115

Kupón aplikuješ v košíku

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom