Rýchlosť operačného systému na notebooku či desktope je jedným z kľúčových faktorov, ktorý rozhoduje o kvalite používateľského zážitku. Ak aj ty patríš k tým používateľom, ktorí chcú na svojom zariadení dosiahnuť vyššiu rýchlosť a spríjemniť si tak prácu s ním, pomôže ti rýchly SSD disk Kingdian v skvelej zľave.

Výmena či doplnenie tradičného HDD disku za modernejšie a výkonnejšie SSD je perfektnou zmenou, ktorú môžeš využiť pri svojom notebooku či PC zostave. V špeciálnej ponuke vo FonTech Shope teraz nájdeš SSD disk od spoločnosti KingDian s kapacitou 240 GB. Môžeš ho využiť ako primárny disk pre operačný systém, ale vďaka svojej veľkosti ti poslúži aj na uloženie programov alebo súborov. KingDian S280 disponuje konektorom typu SATA 3.1, ktorý je kompatibilný aj so štandardmi SATA 1.5 a SATA 3.0.

Čo sa týka rýchlosti práce s dátami, tie dosahujú skvelé hodnoty. Rýchlosť čítania je na úrovni 559,7 MB/s a rýchlosť zápisu je 380,5 MB/s. Schopnosti SSD disku dokazujú aj údaje z benchmarku.

Jeden z najlacnejších na trhu

Kúpiť SSD Disk KingDian S280 s kapacitou 240 GB za 50 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

KingDian S280 s kapacitou 240 GB ti teda ponúka skvelú možnosť k doplneniu výbavy tvojho počítača. SSD disk môže byť tvoj za cenu 50 €, čo predstavuje 44-percentnú zľavu oproti štandardnej cenovke. Neváhaj však, pretože za takúto sumu je dostupný len počas časovo obmedzeného bleskového výpredaja, ktorý končí už o 5 dní. Ako dopravu odporúčame zvoliť Belgium Registered, ktoré je úplne zadarmo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom