Nová funkcia aplikácie Your Phone pre Androidy, ktorá slúži na prepojenie telefónu a počítača s Windowsom 10, po novom podporuje hovory. Na telefonovanie cez počítač stačí pripojiť telefón k PC pomocou Bluetooth, píše AndroidAuthority.

Aplikácia doteraz umožňovala prepojiť počítač so zariadením Android a používateľ tak mohol následne z počítača písať SMS správy, čítať notifikácie alebo prehliadať galériu. Na všetky tieto úkony stačilo mať nainštalovanú aplikáciu Your Phone a aplikáciu na prepojenie v počítači s Windowsom 10, píše OnMsft. Nová funkcia prijímania a uskutočňovania hovorov tak zážitok z využívania mobilných funkcií na stolovom počítači či notebooku ešte vylepšuje.

Ak máš teda smartfón s Androidom 7 a novším, môžeš si aplikáciu Your Phone stiahnuť z Obchodu Play a túto funkciu môžeš začať naplno využívať. Aby ti všetko fungovalo správne, mal by si mať tiež verziu Windows 10 18362.356 a novšiu. Niektorí používatelia však hlásia s fungovaním hovorov problémy, no Microsoft by ich mal podľa informácií už čoskoro vyriešiť.

Zdroj: AndroidAuthority, OnMsft

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom