Aj napriek klesajúcej kvalite s každou sériou, bezpodmienečne jednou z najlepších drám Netflixu je seriál 13 Reasons Why. Facebooková stránka fanúšikov streamovacej služby nás upozorňuje na český dabing, ktorý aktuálne zavítal aj na Liberty Hight School.

Seriál 13 Reasons Why sa osvedčil u tínedžerov najmä svojou autentickosťou a schopnosťou podať tragický dej o zosnulej stredoškoláčke zaujímavou cestou skrz 13 nahrávok. Tempo seriálu je tak poháňané neustálou potrebou odhaľovania tajomstiev každého spolužiaka, ktorý sa akoukoľvek mierou zadosťučinil na rozhodnutí mladej Hannah vziať si život.

A máme tu další dabing! Netflix nově přidal české znění k první řadě Proč? 13x proto, seriál je tak kompletně k dispozici s českými titulky a dabingem.

Gepostet von Netflix CZ + SK Fans am Sonntag, 26. Juli 2020

Česky nadabovaná je zatiaľ len prvá a rozhodne najlepšia séria, od ktorej to išlo dole vodou. Zatiaľ čo pokračovanie, na ktorého dabingu sa už s určitosťou pracuje, akoby zázrakom dokázalo nadviazať na značne uzavretý príbeh, tretia a nedávna štvrtá séria odvrátila od seriálu aj tých najzarytejších fanúšikov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom