Šok pre všetkých fanúšikov svetoznámeho Top Gearu. Televízny hit zrejme úplne skončí, informuje britský Daily Mail. Podľa dostupných informácií mal totiž byť rozpustený tím moderátorov, ktorý sa za posledné roky mnohokrát zmenil.

Ako dodáva Deadline, produkcia Top Gearu bola pozastavená už od marca tohto roka v dôsledku nehody Freddieho Flintoffa, jedného z moderátorov, ktorí sa postarali posledných zopár sérií. Nové informácie však naznačujú, že seriál sa už na obrazovky nevráti a BBC rozhodlo, že 34. séria bude posledná. BBC zatiaľ oficiálne stanovisko neposkytlo a informácie nepotvrdilo.

Britský televízny hit o autách mal premiéru v roku 1977. Súčasná trojica moderátorov bola od roku 2015, kedy šou opustila legendárna trojka Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May, prvá, ktorá sa dokázala skutočne osloviť divákov a priblížiť sa dynamike a šarmu legendárneho tria.

Clarkson, Hammond a May momentálne spolupracujú s Amazonom na konkurenčnom The Grand Tour, ktoré sa v minulom roku natáčalo aj na Slovensku. Ide o najväčší hit Amazonu, pričom každý z trojice popri ňom pracuje na vlastných, menších projektoch.

Opomenúť nesmieme Clarksonov nesmierne úspešný seriál z prostredia malebného anglického vidieka Clarkson’s Farm, kde pútavým a zábavným spôsobom prezentuje skutočnú tvár farmárčenia v modernej dobe.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú