Telekom obohacuje Magio Go. Zadarmo poskytne vyše 100 hodín prémiového obsahu

Operátor prednedávnom nadviazal spoluprácu so spoločnosťou Discovery. Strategické partnerstvo prináša ďalšie výhody aj pre samotných divákov. Telekom totiž vďaka spolupráci s Discovery bezplatne prináša do videopožičovne Magio Go množstvo edukatívneho obsahu. O novinkách informoval operátor v tlačovej správe pre médiá.

Discovery ešte donedávna spolupracoval so Skylinkom, avšak svoju príležitosť po skončení partnerstva medzi Skylinkom a Discovery využil Telekom. Výsledkom toho je teraz až 150 hodín nového edukatívneho obsahu v požičovni Magio Go, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie divákov.

Na svoje si prídu deti, ale aj dospelí. V najbližších dňoch pribudnú aj nové filmy do Magio Go IPTV. Pre najmenších sa do videopožičovne dostal seriál Mythbusters, Jr. a fanúšikovia Stephena Hawking sa môžu tešiť na seriál Stephen Hawking’s Grand Design.

Medzi ďalšie pútavé dokumenty patrí aj Truth Behind The Moon Landing (Pravda o pristáti na Mesiaci), Neuveriteľné omyly inžinierstva: Napravené alebo Ako sa to robí a Ako funguje vesmír.

Zdroj: Telekom

Pošli nám TIP na článok