Aktualizované: Už v piatok a následne aj v sobotu bude plánovanú údržbu svojich systémov robiť aj 365 .bank. O všetkom informuje na svojom webe.

Piatok 5. augusta od 20.00 hod. do soboty 6. 8. do 10.00 hod. sa treba pripraviť na nedostupnosť aplikácie 365 banky a samotného internet bankingu, ktoré nebudú v tomto čase fungovať.

Pôvodný článok z 4. augusta: Cez víkend bude mať veľký výpadok aj jedna z najväčších slovenských bánk. Nepôje používať karty, apku ani iné služby. Odstávka bola naplánovaná už dlhšiu dobu. Skrátená bude aj otváracia doba vybraných pobočiek a infolinky banky.

Banka informuje, že v čase odstávky nebude doručovať ani notifikácie o prebiehajúcich platbách, klientom ich však následne pošle hromadne po zapnutí systémov.

Platby kartou v obchodoch budú fungovať bez problémov, v prípade nákupov online banka odporúča vopred si pripraviť ePIN, ktorý nájdeš v detaile karty v apke. Ním potvrdíš nakúpy v e-shopoch alebo na iných stránkach.

Slovenská sporiteľna počas víkendu 6. až 7. augusta chystá plánovanú údržbu. K najväčšiemu výpadku dôjde 7.8 medzi 00:00 a 06:00, kedy nepôjdu debetné karty, bankomaty, vkladové bankomaty Slovenskej sporiteľne, platenie cez internet, mobilné platby cez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay. Nezaplatíš teda kartou, hodinkami ani mobilom. Svoju kartu však budeš môcť použiť v bankomatoch iných bánk alebo v obchodoch, ktoré používajú platobný terminál inej banky.

Prídu aj ďalšie, menšie odstávky

Obľúbená aplikácia George nebude fungovať od 23:00 dňa 5.8. až do 06:00 dňa 6.8. V tomto čase nepôjdu ani služby Business24 alebo mobilná aplikácia Business24, pričom odstávku bude mať aj API Slovenskej sporiteľne, takže nepôjdu ani služby tretích strán.

Svoj Internetbanking, Telephonebanking, Databanking a SMS služby nebudeš môcť použiť v čase od 23:00 dňa 5.8. do 05:00 dňa 6.8.

Služby Sporopay, MultiCash a Klientské centrum budú mať kratší výpadok od 23:00 dňa 5.8. do 03:00 ráno nasledujúceho dňa.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP