Od 1. septembra 2024 si zákazníci 4ky môžu užívať ešte rýchlejší internet a bohatšiu ponuku televíznych programov. Nielenže sa zvýšia rýchlosti internetového pripojenia, ale rozšíri sa aj ponuka digitálnej televízie 4KA TV. Týka sa to všetkých zákazníkov využívajúcich balíky internetu a TV, ako aj tých, ktorí majú samostatný internet.

Vďaka tejto zmene si môžu zákazníci vychutnať plynulejšie prehrávanie videí, rýchlejšie sťahovanie súborov a ešte viac obľúbených televíznych kanálov. K dispozícii bude aj TV archív až na desať dní, pričom tieto novinky budú dostupné aj zákazníkom využívajúci výhodné balíky internetu a TV, takzvané DUO balíky.

Služba Rýchlosť do 31. augusta Rýchlosť od 1. septembra
S 50/10 Mbit/s 100/25 Mbit/s
M 400/40 Mbit/s 500/100 Mbit/s
L 800/80 Mbit/s 850/200 Mbit/s
XL 1 000/200 Mbit/s 1 000/300 Mbit/s
Doplnkové zvýšenie rýchlosti uploadu Rýchlosť odosielania dát do 31. augusta Rýchlosť odosielania dát od 1.septembra
30 Mbit/s 50 Mbit/s
50 Mbit/s 100 Mbit/s
100 Mbit/s 200 Mbit/s
200 Mbit/s 300 Mbit/s

Od 1. septembra 2024 si zákazníci 4ky môžu užívať aj ešte viac zo svojej obľúbenej digitálnej televízie 4KA TV. Vďaka predĺženiu TV archívu na 10 dní si diváci môžu vychutnať svoje obľúbené seriály a relácie kedykoľvek a kdekoľvek, či už na televízore, mobile alebo inom zariadení.

Navyše, do základného archívu pribudli štyri nové stanice, vrátane športovej RTVS Šport, ktorá prinesie živé prenosy športových udalostí. Okrem toho, 4ka rozšírila ponuku všetkých platených balíkov o nové zaujímavé kanály, ako je detský Nickelodeon, filmový Epic Drama HD alebo dokumentárny Viasat True Crime.

Spolu s týmito novinkami ale príde aj zmena cenníka, ktorá sa však netýka samostatných služieb. Narastie ale cena DUO balíkov a to o 2 eurá.

„Od začiatku tohto roka čelia operátori novému rastu poplatkov za vysielacie práva zo strany obľúbených slovenských televíznych kanálov. Vzhľadom na rozsah novovzniknutých nákladov, ktoré s týmto súvisia, žiaľ, nemáme inú možnosť, ako tieto náklady preniesť do koncovej ceny našich produktov,“ vysvetlil Roman Vavrík, generálny riaditeľ spoločnosti SWAN.

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP