Obľúbená online inzercia Slovákov končí

Aplikácia letgo, ktorá bola označovaná ako jedinečný spôsob, vďaka ktorému môžeš nakupovať a predávať použíté veci zákazníkom jednoducho a rýchlo, prináša smutné správy.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Mnohí používatelia si možno všimli, že po navštívení stránky či aplikácie sa objaví hlásenie, ktoré upozorňuje, že letgo neprijíma žiadne nové inzeráty a po uplynutí tohto mesiaca nebude služba pre územie Slovenskej republiky dostupná. Bližšie informácie, kvôli ktorým sa populárna online inzercia u nás rozhodla ukončiť svoje pôsobenie, však zatiaľ nie súznáme.

Rovnaký scenár čaká aj používateľov z Českej republiky, kde sa portálu Czechcrunch podarilo zistiť, že americké Letgo odchádza hneď z viacerých trhov strednej a východnej Európy a možnou príčinou sú aj problémy s investormi, ktorí sa svoje budúce pôsobenie rozhodli zamerať na iné krajiny, avšak hovorca hovorca spoločnosti im odmietol poskytnúť oficiálne vyjadrenie.

Zdroj: letgo.sk

Zdieľaj
O autorovi
Patrik Zengevald
Volám sa Patrik a som študentom posledného ročníka magisterského stupňa štúdia. Rád športujem a zaujímam sa o novinky nielen zo sveta technológií.