Najpopulárnejšia streamovacia služba u nás do ponuky zaradila ďalší slovenský film. Po známych slovenských hitoch ako Trhlina či Čiara si najnovšie na Netflixe pozrieš už aj celovečerný dokument o známom zápasníkovi Attilovi Véghovi s príznačným názvom Attila.

Na čom si Netflix a HBO Go vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ich na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Bezmála dvojhodinová dokumentárna snímka bola do knižnice služby zaradená len počas uplynulého týždňa. Všimli si ju aj slovenskí diváci, vďaka ktorým Attila v rebríčku TOP 10 najsledovanejšieho obsahu vyskočil na 4. miesto.

Dokument sa zameriava na kariéru azda najznámejšieho slovenského MMA bojovníka, Attilu Végha, sleduje vrcholy i pády jeho kariéry, a to vrátane bojovníkovho vstupu do československej bojovej organizácie Oktagon. Tu snímka vrcholí tuzemským „zápasom storočia“ s českým borcom Karlosom „Terminátorom“ Vémolom.

Aj keď sme Netflix nedávno kritizovali za slabú lokalizáciu obsahu do slovenčiny, streamovacej platforme sa musí nechať jedno – ponukou slovenských filmov spomedzi konkurencie výrazne vyčnieva.

Knižnica Netflixu momentálne obsahuje väčšinu z najznámejších slovenských filmov súčasnosti a predplatitelia tu môžu nájsť snímky ako Sviňa, Čiara, Lóve, či úspešnú komédiu Šťastný nový rok.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom