Spojené štáty v minulom roku zostavili novú jednotku, ktorá bude mať za úlohu riešiť nákup vysielačov a satelitov pre armádu, či finančné riadenie a budovanie zariadení. Vesmírne sily sa teraz stali aj námetom pre nový seriál Netflixu. Seriál Space Force bude sledovať príbeh generála, ktorý sa chcel dostať do Vzdušných síl, no ocitol sa v novo vytvorených Vesmírnych silách, informuje Engadget.

Celý seriál sa bude sústrediť na generála Marka Nairda a ďalších členov Space Force. Mike Pence, viceprezident USA, informoval, že táto bojová jednotka bude pod vedením generála oceneného 4 hviezdami, na čo prihliada aj samotný seriál Netflixu. Nový titul tak bude inšpirovaný skutočnými udalosťami. Úlohu v seriáli si pritom zahrá spolutvorca a herec Steve Carell.

K nemu sa pridajú aj ďalšie celebrity ako Lisa Kudrow, známa zo seriálu Priatelia ako Phoebe, John Malkovich, Ben Schwartz, Tawny Newsome či Jimmy O.

Yang zo seriálu Silicon Valley, informuje The Hill. Napriek kríze s koronavírusom a mnohým zrušeným natáčaniam seriálov a filmov sa Netflix rozhodol vytvoriť tento titul, ktorý sa na obrazovky dostane už 29. mája.

Zdroj: Engadget, The Hill

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP