HBO Go malo pre nápor fanúšikov Game of Thrones výpadok v kritickom čase premiéry poslednej série

Fanúšikovia populárneho seriálu Game of Thrones sa dnes v noci dočkali prvej časti poslednej série. Vzhľadom na čas premiéry, ktorý bol prispôsobený pre trh v USA, si diváci u nás museli privstať o 3 v noci. Mnohí z nich si seriál chceli pozrieť aj cez streamovaciu službu HBO Go. Pre veľký nápor však bola služba v kritický čas nedostupná.

Problémy fanúšikovia hlásili aj pod facebookový príspevok oficiálnej stránky HBO GO pre český a slovenský trh. Veľký nárast hlásení o nefunkčnosti stránky detegoval aj špecializovaný portál Downdetector. Problémy podľa týchto dát ustali približne o 5 hodine, pričom sa týkali mobilnej aplikácie, webu aj smartTV aplikácie. Mnoho fanúšikov tak ostalo v kritický čas sklamaných.

Zdroj: FB HBO Go CZSK

Zdieľaj
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]