Športové náramky sa v súčasnosti tešia veľkej popularite a tiež širokému spektru výrobkov. Okrem zaužívaných výrobcov sa tu nájdu tiež modely, ktoré sa snažia získať tvoju priazeň bez značky.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Jedným z nich je športový náramok Q8. Náramok sa zameriava predovšetkým na dizajnovú stránku produktu. Náramok kombinuje kovové prvky spolu s plastom, aby sa nenarušil dizajn a konštrukcia na ruke nepôsobila chladným dojmom. Ochranu pred vodou garantuje získaný certifikát vodotesnosti IP68. Zeleno-čierny remienok je vyrobený z kvalitného silikónu a jeho dĺžka je 23 centimetrov. Celá spodná strana je vybavená drobnými kanálikmi pre správne odtekanie prípadného potu.

športový náramok Q8

Zdroj fotografie: TomTop.com

Hlavná jednotka s veľkosťou 47 x 22 x 12 milimetrov v sebe obsahuje pokročilú výbavu v podobe trojosého senzora zrýchlenia a snímača srdcového tepu. Komunikácia so smartfónom prebieha cez úsporné rozhranie Bluetooth 4.0. Podporované sú všetky zariadenia s iOS 7.1 a vyššie, prípadne Androidom 4.4 alebo vyšším. Vstavaná 70 mAh batéria v tomto prípade dodá dostatok energie pre 7-10 dňové používanie.

Kúpiť športový náramok Q8 za 21 €

Hlavným prvkom je v tomto prípade 0,96-palcový OLED čierno-biely displej, kde je možné zobraziť údaj o čase, prípadne spracované dáta. Náramok Q8 dokáže monitorovať spánok pomocou aktigrafie, nastaviť upozornenie na dlhé sedenie, kontinuálne merať tepovú frekvenciu a prijímať upozornenia z aplikácií. Vo výbave nechýba ani budík a komunikáciu so smartfónom aplikácia HPlus Watch. Športový náramok Q8 si môžeš kúpiť práve teraz v akcii za 21 €.

športový náramok Q8

Zdroj fotografie: TomTop.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Študujem na Minerva Schools at KGI v San Franciscu. Okrem písania článkou sa venujem tvobe najčastejšie webových stránok a práce s dátami. Aktuálne používam Xiaomi Mi6. V prípade otázok sa ma môžeš kontaktovať na [email protected]