Za posledné obdobie sme si už tak nejako zvykli na to, že spoločnosť Xiaomi vlastní vo svojom portfóliu produkty širokého zamerania. Všetky tieto produkty sú vyrobené za jediným účelom, ktorým je uľahčenie života nám, spotrebiteľom. Medzi výnimky nepatrí ani tento ruksak, ktorý si teraz môžeš zakúpiť aj ty.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Hoci sa jedná o športový batoh, jeho využitie nie je ani zďaleka limitované len na využívanie pri pohybových aktivitách. Ponúka jednoduchý strih, pričom ho možno nosiť na tri rôzne spôsoby. Tento ruksak je vyrobený z vode odolného nylonu, takže sa nemusíš obávať toho, že sa tvoje prenášané veci znehodnotia vplyvom dažďa a iných tekutín. Na prednej strane je umiestnené menšie vrecko, ktoré slúži na uskladnenie drobností, akými sú kľúče a slúchadlá, no poradí si aj so smartfónom či tabletom.

zdroj fotografie: UniversalStore

Kúpiť Xiaomi batoh za 14 €

Hlavné vrecko toho dokáže poňať omnoho viac, nakoľko ponúka až 20 litrovú kapacitu. Do tohto hlavného priestoru sa dá dostať dvomi rôznymi spôsobmi, a to cez postranný zips alebo vrchnú časť spojenú pomocou dvoch plastových spon. Napriek tomu, že tento batoh sám váži len 215 gramov, dokáže uniesť „náklad“ o hmotnosti 10 kilogramov. Tento zaujímavý produkt je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach, pričom si môžeš vybrať z modrej a čiernej. Jeho cena spolu s dodaním z európskeho skladu činí len fantastických 14 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]