Spoluzakladateľ OnePlus vyvrátil existenciu OnePlus 3 mini

banner-oneplus-3
Aktuálny trh s čínskymi smartfónmi je presýtený zariadeniami s veľkými 5,5″ displejmi, ktoré si čínski výrobcovia veľmi obľúbili. Mnoho používateľov však vyhľadáva smartfóny s displejmi menšími ako 5″ a zdalo sa, že OnePlus takýto smartfón prinesie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pred pár dnami sme vám priniesli prvé informácie o údajnom OnePlus 3 mini, ktorý bol odhalený v známom GFXBench benchmarku. Ukázalo sa, že toto zariadenie v skutočnosti vo vývoji nie je. Na sociálnej sieti Twitter to potvrdil spoluzakladateľ spoločnosti OnePlus, Carl Pei. Naša radosť tak bola len predčasná a nadupaného smartfónu so 4,6″ displejom sa nedočkáme. Aspoň nie v dohľadnej dobe.

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Len pripomeniem, že zariadenie spozorované v GFXBench má takmer rovnaké špecifikácie ako OnePlus 3. Rozdiel mal byť vo veľkosti displeja. Kým OnePlus 3 má 5,5″, jeho mini verzia mala podla informácií ponúknuť 4,6″. Existenciu mini verzie OnePlus 3 podporil aj fakt, že testované zariadenie v GFXBench bežalo na „INVALID Cyanogenmod“ systéme, čo naznačovalo pozostatok z časov, keď obe spoločnosti spolupracovali. Nástupcu 5-palcového OnePlus X, ktorý svoju púť na trhu ukončil, sa zrejme až tak skoro nedočkáme.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
10%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
80%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.