Spoločnosť Doogee predstaví smarthodinky Doogee Keeper

Teraz čítate
Spoločnosť Doogee predstaví smarthodinky Doogee Keeper

Spoločnosť Doogee poznáme predovšetkým vďaka výrobe smartfónov, ktoré majú výborný pomer ceny a výkonu. Po novom sa táto ambiciózna spoločnosť chce zamerať aj na trh so smarthodinkamy. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Doogee Keper, ako znie názov novinky, ponúkne klasickú výbavu inteligentných hodiniek. Ako správny športový doplnok, aj Doogee Keeper príde s rôznymi senzormi počnúc meračom srdcového tepu, pedometrom a GPS. Samozrejmosťou je potom certifikácia IP68, čo zaručí odolnosť voči vode a prachu. Vnútro hodiniek skrýva 600 mAh batériu, čo zaručí výdrž na úrovni jedného týždňa. Nájdeme tu aj 512 MB RAM, 4 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet.

Doogee Keeper

Doogee Keeper je možné používať aj ako samostatné zariadenie a to vďaka slotu na SIM kartu, ktorý podporuje 2G a 3G pripojenie. Oficiálny začiatok predaja je naplánovaný na august. Dovtedy sa ešte dozvieme bližšie špecifikácie a to najdôležitejšie, čím je cena, ktorá by nemala presiahnuť rozumnú hodnotu.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.