Spoločnosť 360 chystá konferenciu 12. septembra, dočkáme sa vylepšenej verzie smartfónu 360 N4S?

banner-honor-8Čínska spoločnosť 360 zažíva v poslednom čase skutočne dobré obdobie. Renomé tohto výrobcu začína byť známe čoraz väčšiemu počtu ľudí. Po vydarených smartfónoch 360 N4 a 360 N4S má výrobca slušnú základňu fanúšikov, ktorá netrpezlivo očakáva ďalší model vyrobený touto ambicióznou spoločnosťou. Týchto fanúšikov určite poteší najnovšia správa, ktorá prináša dátum odhalenia ďalšieho zariadenia s číslicami 360 na zadnej strane.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Samotný výrobca uverejnil teaser, ktorým sa snaží nalákať technologický svet na predstavenie najnovšieho produktu. Na tomto pútači sa nachádzajú dve predajné balenia 360 N4S. Medzi nimi je ďalej umiestnený oceľový vrchnáčik, ktorý môžeme poznať z obľúbených nápojov. Vo vnútri tohto vrchnáčika sa nachádzajú čínske znaky, ktoré sa dajú preložiť nasledovne: „Ďalšiu fľašu“. Na spodnej časti obrázku potom vidíme oficiálny dátum predstavenia, ktoré sa bude konať už o 3 dni. Slabšia verzia pripravovanej novinky uzrela svetlo sveta v strede júla a ihneď po predstavení sa dočkala veľkého úspechu.

Honor 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

360-n4s-3-576x1024

TIP: 360 Q5 a Q5 Plus oficiálne: Pravé vlajkové lode s bezpečnosťou na vojenskej úrovni

Tento stále pomerne mladý smartfón prišiel na trh s 10-jadrovým procesorom Helio X20 od MediaTeku, ktorému robila spoločnosť 4 GB RAM pamäť. Pripravovaný súrodenec by podľa všetkého mal niesť 8-jadrový procesor Snapdragon 652 od Qualcommu. Ten bude spolupracovať so 6 GB RAM pamäťou a 32, 64 a 128 GB vnútornej pamäte. Novinka ponúkne taktiež možnosť rozšírenia úložiska skrz microSD karty do veľkosti 128 GB. Vrchná hrana hliníkovej konštrukcie bude integrovať IR blaster na ovládanie domácej elektroniky.

360-n4s-oficialne-fotky(3)

360 N4S

Zadná strana ponesie okrem 16 MPx hlavného fotoaparátu aj skener odtlačkov prstov. Prednú stranu ovládne opäť 5,5-palcový FullHD displej, nad ktorým sa bude nachádzať 8 MPx selfie kamera. K oku lahodiacemu dizajnu novinky prispeje opäť precízne spracovanie konštrukcie a odolné sklo s 2.5D zaoblením. Predpokladaná cena 32 GB verzie je 160 €, čo však vzhľadom na špecifikácie predstavuje zanedbateľnú čiastku.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
14%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]