Už nejaký ten piatok je známe, že sa väčšina filmu Spider-Man: Far From Home bude odohrávať v Európe. Peter Parker sa tak stane zahraničným študentom, ktorý navštívi napríklad Londýn, kde sa ešte pred pár dňami natáčalo.

Tajomstvom nebolo ani to, že sa natáčanie presunie aj neďaleko nás, presnejšie do Českej Republiky. Dostupné informácie hovorili, že sa pavúči muž pozrie do Prahy a Liberca. Nuž, všetko z toho bolo naozaj pravdivé. Tom Holland, Tony Revolori, Jacob Batalon a režisér Jon Watts sa už totižto nachádzajú v Česku. Hovoria tak napríklad fotky so samotným Hollandom, ktoré pochádzajú od fanúšikov z Prahy.

Spider-Man je v Česku!

Samotné natáčanie začalo už 12. septembra a trvať bude do 25. septembra. Prestávky budú každú nedeľu. Tak teda hovoria informácie od castingovej spoločnosti Extra Films, ktorá stihla zverejniť aj nové castingové inzeráty. Tie presnejšie hľadajú 20 závodníkov na štýl Tour de France, telesne postihnutých občanov a taktiež ľudí s amputáciou alebo na invalidnom vozíčku

Tieto inzeráty taktiež prezradili, že sa od 17. septembra budú natáčať nočné scény. Prvé dni tak budú patriť natáčaniu počas dňa. Veľkou zaujímavosťou je, že sa v Liberci bude natáčať obrovská akčná scéna, pri ktorej sa využije až tisíc komparzistov a štáb na ňu minie cca 11 miliónov dolárov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Shooting next Spiderman – „Bosco“ in my hometown :-) #spiderman #bosco #liberec #film #shooting #scene #squere

Príspevok, ktorý zdieľa 🦄 Zdena Horová 🦄 🐜 🐞 🐛 🦋 🐝 (@z278h),

Najviac fotiek od fanúšikov prichádza práve z Liberca, kde sa už na Námestí Dr. E. Beneša začínajú stavať kulisy. Z námestia bola dočasne odstránená socha a aktuálne tam nájdete kulisy v podobe kolotočov, stánkov a ruského kola. Práve tam sa bude už o týždeň točiť veľká akčná scéna.

Celá produkcia je samozrejme prísne utajovaná a nikto vlastne oficiálne nepotvrdil, že ide o film Spider-Man: Far From Home. Samotné inzeráty tento film nazývajú BOSCO. Režisér Jon Watts je v Prahe dokonca už od nedele. Pod týmto odstavcom teda nájdete všetky fotky, či už kulís z Liberca alebo so samotným Tomom Hollandom. Taktiež si môžete prečítať inzeráty, ktoré zavesila spoločnosť Extra Films.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

#Liberec natáčení filmu 😘👍

Príspevok, ktorý zdieľa Hana Ulmonová (@ulmonova),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

🎥 🕷 #jaksestavisen #jaksestavispiderman😂 #marvel #marvelstudios #spiderman #liberec #liberecgram #spidermanmovie #radniceliberec

Príspevok, ktorý zdieľa Adick_313 (@adick_313),

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom