banner-mi-band-2
Pomaly sa blížia najväčšie sviatky v roku a vy hľadáte skvelý darček? Na zľavy nie je posledné dni skúpy žiaden obchod a aj šikovné smart hodinky teraz môžete kúpiť už za pár eur. Veď presvedčte sa sami. 

O zľavy na tovar všetkého druhu nie je v posledom čase núdza a svoju ponuku prináša aj známy e-shop GearBest.com. Ten si pre nás pripravil rozsiahly výpredaj smart hodiniek najrôznejších cenových kategórií. Za sumu, ktorá vás rozhodne nezruinuje, tak môžete mať skvelo vybavené a elegantné hodinky.

NO.1 D5

Cena po zľave: 76 €

no1-d5-testujeme-1

Kúpiť smart hodinky No.1 D5 za skvelých 76 €
Android 4.4 a 521 MB RAM

Do akcie so zľavami obchod GearBest.com zaradil aj tieto elegantné smart hodinky s Andoridom 4.4. V krásnom dizajne je ukrytá skvelá výbava. Smart watch vo svojom vnútri skrývajú 512 MB operačnú pamäť RAM, ktorá je pre hladký chod systému naozaj dostatočná. Vnútorné úložisko dosahuje veľkosti 4 GB. Súbory hodinky môžu prijať prostredníctvom Bluetooth 4.0, prípadne ich môžete sťahovať z internetu cez WiFi aj bez pripojenia k smartfónu. Použitý IPS displej s HD rozlíšením má primeranú veľkosť 1,3″ a všetko je napájané 450 mAh polymér-lítiovou batériou, ktorá poskytne dostatok energie aj na 4 dni, pričom sa nabije už za 2 hodiny.

no1-d5-testujeme-nahlad

K ďalšiemu vybaveniu patrí GPS modul pre vyhľadávanie ciest, budík či barometer. Po pripojení hodiniek k smartfónu budete dostávať upozornenia o prichádzajúcich sms správach, hovoroch alebo Facebook udalostiach priamo na ich displeji. Tieto skvelo vybavené hodinky za ešte lepšiu cenu sú kompatibilné s operačným systémom Android 4.3 a vyšším, prípadne ich môžete pripojiť aj k systému od Apple, iOS 7.0 alebo novšiemu.

MiFone L58 black

Cena po zľave: 14 €

mifone-l58

Kúpiť MiFone L58 za fantastických 14 €

Pre aktívnych športovcov tú máme aj tieto šikovné hodinky, ktoré dokážu zaznamenávať športovú aktivitu alebo dokonca kvalitu spánku. Za fantastickú cenu tak môžete mať hodinky z hliníka, ktoré vás informujú o počte prejdených krokov či zabehnutej vzdialenosti. Potešíme tiež aj plavcov, pretože hodinky sú vode odolné, čo garantuje stupeň ochrany IP67 a to zďaleka nie je všetko! Bezdrôtová technológia Bluetooth 4.0 s dosahom až 100 m po pripojení k smartfónu zabezpečí, že už nikdy nezmeškáte žiadne upozornenia, pretože sa všetky informácie zobrazia priamo na OLED displeji o veľkosti 0,66″.

Remienok hodiniek je vyrobený z anti-alergického materiálu, takže alergici sa nemusia ničoho obávať. MiFone L58 ponúkajú hardvérovú výbavu v podobe 64 MB operačnej pamäte RAM a 128 MB vnútorného priestoru pre súbory. Hodinky sú kompatibilné minimálne so systémom Android 4.0 a vyšším alebo iOS vo verzii 7.0 až 9.3. Taktiež nahrádzajú aj klasický budík, takže sa už nemusíte obávať ranného zaspávania. Batéria s veľkosťou 120 mAh dokáže napájať hodinky až 30 dní. Dostupné sú za fantastickú cenu v bielom alebo čiernom prevedení.

K88H

Cena po zľave: 36 €

k88h

Kúpiť K88H smart hodinky v zľave za 36 €

Trojicu nami vybraných hodiniek uzatvárajú nádherné smart hodinky K88H. Oproti predchádzajúcim však majú nižší stupeň ochrany voči vode, no vynahrádzajú to zabudovaným meračom tepu srdca. Dostupné sú s remienkom z chirurgickej ocele v elegantnom čiernom prevedení. K výbave patrí 64 MB operačnej pamäte RAM a k smartfónu ich pripojíte pomocou Bluetooth 4.0, čo ich robí perfektne kompatibilné so systémom Android 4.4 alebo iOS 7.0 a vyššími. Displej s veľkosťou 1,2″ zobrazí všetky upozornenia bez pohľadu na váš smartfón. Vďaka vibračnému motorčeku hodinky poslúžia aj ako tichý, ale účinný budík, ktorý vás príjemne a spoľahlivo zobudí každé ráno. K ďalším skvelým funkciám patrí aj ovládanie asistenta Siri, hudby či krokomer alebo monitorovanie kvality spánku. Na výber je až 6 druhov uzamykacích obrazoviek a o dlhú výdrž na jedno nabitie sa postará 300 mAh batéria.

k88h-hodinky

Zobraziť kompletný výpredaj smart hodiniek

gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP