banner-mate-9
Fanúšikovia kartových hier majú dôvod na radosť! Microsoft sprístupnil svoju najpopulárnejšiu kartovú hru z Windowsu. Solitaire je tak dostupný aj pre operačné systémy Android a iOS zadarmo. Po 25 rokoch existencie hry, je tak prvýkrát dostupná aj pre iný systém. 

Po 25-tich rokoch sa fanúšikovia kartových hier a najmä Solitaire dočkali! Microsoft poprvýkrát prináša hru aj pre iné systémy ako Windows. Hra je dostupná už teraz pre systémy Android a iOS. Tým chce spoločnosť zrejme získať ešte viac hráčov, aj keď doterajšie číslo 119 miliónov tiež nie je málo. Kolekcia Solitaire so sebou prinesie aj tituly ako Spider, Klondike, FreeCell či Pyramid. V každej z nich bude dostupný systém denných úloh, za ktoré dostane hráč rôzne odmeny.

solitaire

V obchodoch je hra dostupná zadarmo, no za symbolickú cenu 1,88 € ju môžete mať bez reklám, s dvojnásobným ziskom a inými výhodami pri denných úlohách. Vďaka prepojeniu so systémom Xbox Live sa do aplikácie môžete prihlásiť, čím sa vám bude rátať skóre a vy získate rôzne ocenenia. Aj keď už je k dispozícií veľa verzií Solitaire hier pre smartfóny, tá od Microsoft je podľa spoločnosti svetovou jednotkou.

[googleplay url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.microsoftsolitairecollection“]

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP