Snímač odtlačkov prstov na boku Ulefone Future demonštrovaný vo videu

banner-ulefone-power
Asi sa zhodneme, že Ulefone Future sa vydaril a spoločnosť, ktorá doteraz produkovala stredne vybavené smartfóny, vytvorila niečo nevídané a hlavne veľmi zaujímavé. Hlavnou prednosťou novinky je toľko omieľaný bezrámikový displej, ktorý musí ulahodiť každému nadšencovi technológií.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Okrem bezrámikového displeja je však smartfón na prvý pohľad veľmi elegantný a zaujme aj náročnejších užívateľov. Aby nebola narušená celková koncepcia nádherného dizajnu, Ulefone zvolil trochu netradičné umiestnenie skenera odtlačkov prstov na boku. Snímač sa nachádza priamo pod vypínacím tlačidlom a je teda umiestnený na veľmi praktickom mieste. Menšou nevýhodou je však malá plocha snímania, ktorá narúša rozpoznávanie odtlačku, no nie je to nič hrozné a Ulefone Future si vedie veľmi dobre aj v tejto oblasti. Spoločnosť taktiež oznámila, že použila najnovší skener na trhu, ktorý má mať zvýšenú citlivosť.

Ulefone Power môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Na prvý pohľad je teda novinka z dielne Ulefone nadmieru vybavená a má pred sebou sľubnú budúcnosť. Okrem vyššie spomínaných vlastností ponúka smartfón aj procesor MediaTek Helio P10, 3 GB RAM, 32 GB interné úložisko, Android 6.0 Marshmallow, kvalitný 16 MPx fotoaparát s clonou f/2.0, napájací konektor USB Type-C a plnú podporou 4G.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]